Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet, hogy egy felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet, hogy egy felnőtt férfi azért gonoszkodik, mert kedvel?

Figyelt kérdés

Pár hónapja jóban vagyok egy férfi munkatársammal, engem eddig szórakoztatott, hogy viccesen beszólogat, de ennyi. Előző héten viszont kicsit elvetette a sulykot. Három óra hosszán keresztül szívta a vérem, egyfolytában beszólogatott. Ez már azért sok. Egy munkatársának megemlítettem, hogy nem értem miért gonoszkodik velem ennyit, erre azt mondta hogy azért mert kedvel.

Ez nekem olyan óvodás dolognak tűnik, miközben 40 éves.


2020. szept. 13. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg bejössz neki. Vannak ilyen infantilisek, exemnel is eljátszott hasonlókat a felettese.
2020. szept. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A 3 óra már a ló másik oldala, az már szemétkedés kategória szerintem..., ennyi idősen tudni kellene neki, hol a határ, neked meg szólni...
2020. szept. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen én is azt gondolom hogy ez a ló túlsó oldala. Én mondtam neki, hogy sok, illetve nem szóltam vissza a beszólásokra csak hallgattam. Azt hittem veszi a lapot, hogy nem veszem fel a kesztyűt.

Ráadásul az utóbbi pár alkalommal olyan kedves volt írásban és szóban is. Nem erre számítottam, rosszulesett

2020. szept. 13. 17:15
 4/9 anonim ***** válasza:

Feszegeti a határokat, de nem adod jelét határozottan, hol is az.

Talán üss meg egy komolyabb hangot vele, ha már elég volt s tudni fogja, meddig.

Amennyiben normális, bocsit is kér.Ha nem, akkor egy tahoszaurusz.

2020. szept. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jól mondják a többiek. Ugyanakkor magamra ismertem, mert sajna ilyen vagyok én is, de kispályásként...

Van mit tanulnom.

2020. szept. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ramos ökle ***** válasza:

40 éves?

Amúgy létezhet, h ezért ilyen, mert kedvel. Nálunk 4-7 éves kor környékén is volt ilyen, úgy tűnik, ő megragadt kb. azon a szinten.

Szóval ha terveznél vele, akkor ilyesmire számíts. Jameg, az ilyenek sokszor nem tudják, h hol a határ, és ha szólsz, rögtön megsértődnek. Mondom, olyanok mint valami kisgyerek. Némelyek persze leplezik, h megsértődtek, azok a legviccesebbek. :D

2020. szept. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én is azt gondolnám hogy kb 10 éves korra kinövik ezt a férfiak.

Én semmit nem tervezek természetesen merthogy nős. legszívesebben a végén már azt mondtam volna neki, hogy induljon haza, vicceskedjen a feleségével. De már annyira nevetséges volt a végén, hogy elképesztő. Vissza se szóltam, elképesztő hogy nem vette észre magát

2020. szept. 13. 19:40
 8/9 Ramos ökle ***** válasza:

Találj ki valami jó szöveget.

Mondjuk ha következőleg is elkezdi, akkor látványosan kezdj valami mást csinálni, és néha bökd oda, h "aha.."

Vagy esetleg végezd a munkád, nyomd a telót, mintha észre sem vennéd, ne reagálj, aztán pár perc múlva nézz fel és csinálj úgy, mintha kicsit meglepődnél, aztán: "jéé, te még ittvagy? Észre sem vettelek".

Vagy nézz unottan, aztán: "nem mondod, h ez a szöveged valakit szórakoztat"...aztán kezdj melózni vagy telefont nézegetni.

2020. szept. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, de ez, hogy ennyire nem érzi a határt az érzelmi intelligencia hiányára utal, megrekedt valahol óvodás szinten. Ne kezdj vele
2020. szept. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!