Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van, aki tett már fel magáról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki tett már fel magáról videót a netre és megbánta?

Figyelt kérdés
Felnőtt videót, amin akár egyedül tevékenykedik magával, akár a párjával?

2020. aug. 9. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Igen, buta tini voltam.
2020. aug. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nemrég tettem fel xvideosra, amin masztizom, de az arcom nem látszik. Egyszerűen izgat a dolog, még sosem csináltam ilyet, 30f vagyok.
2020. aug. 9. 20:58
 3/7 A kérdező kommentje:
Remélem így nem lesz belőle gond, igazából semmi sem beazonosítható rajta.
2020. aug. 9. 20:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van "puncim, popsim" stb fórum ahol arc nélkül teljes testes meztelen képeket raknak fel a felhasználók. Azt nem tudom megbánják e, de arc nélkül igazából nem tudja senki, hogy ki van a képen. Férfiként nyilván izgató a dolog, de más kérdés, hogy sokszor a nők tudta nélkül a férj, pár rakja fel a képeket ami viszont etikátlan és görény dolognak tartom.
2020. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én igazából egy fleshlightot próbálok ki rajta, szóval van némi értelme is, aki hasonlót szeretne venni, megnézheti, milyen.
2020. aug. 9. 21:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem saját akaratomból került fel rólam videó. Féltem, hogy valaki leleplez, de nem történt ilyen, pedig jól látszik az arcom. Érdekes volt olvasni a kommenteket alatta. Ez fel tudott izgatni, de direkt nem csinálnék ilyet.
2020. aug. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem van pár házi cuccom, viszont még semmi sem került ki a netre. De, tervben van, hogy egy lánnyal majd felrakunk néhány dolgot, mert őt is érdekli a dolog.

Őszintén szólva, engem egyáltalán nem izgatna, ha felismernének. Amim van, azt simán vállalom.

2020. aug. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!