Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki vagy elfogadható ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki vagy elfogadható ha ezt csinálja egy felnőtt nő szerelmi bánatában?

Figyelt kérdés

Én ilyenkor beülök az üres kádba és folyatom a vizet kb 1 órán át. (dugóhúzó ki, tehát a kád végig üres, ez megnyugtat) Közben a könnyem is folyik. :D A fejemben eközben sad piano szól illetve forognak a gondolatok. Csak bámulok magam elé.

Másodlagosan leírhatja aki szeretné, ő mit csinál csalódáskor. Lécci jelöld a gendert! Köszi a kommentet! 🙂


2020. szept. 13. 18:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
én kiülök az erkélyre, cigizek és iszok valami alkoholt, meg veszek vm drága csokit is, aztán meg másnap mikor már jobban vagyok, vásárolgatok...
2020. szept. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
amúgy nem szoktam se cigizni, se piálni, azért is ez nekem a megközdésem, vm olyat csinálok vagy viszek túlzásba amit nem szoktam..
2020. szept. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki.

Én pl. gyakorizok. 2 éve. Ez van.

2020. szept. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Pazarolod a drága ivóvizet! :D Nemgáz amúgy. Inkább. mint dögre inni magad és valaki szájába hányni.


Én van, hogy esőbe kiállok ázni. Mivel sírni nem igazán tudok, de ahogy folyik végig az arcomon a víz, hasonló megkönnyebbülsésel tölt el. Csakhát ehhez pont olyan idő kell :)

De amúgy meg sok ücsörgés, mélázás, önelemzés, cigi (nem nagyon szoktam, csak ilyenkor), és zenehallgatás. Aztán egy idő után, ez átcsap felszabadultságba, olyankor bulizni mennék mindig.. majd megint visszaesés :)

F

2020. szept. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
3: ez amúgy vicces, én is csak ilyenkor szoktam feljönni :D de azért remélem nem két éve tart a bánat.
2020. szept. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#3 Yess, azt én is, ilyenkor az ember beszédes kedvében van, de a környezetét nem akarja ezzel fárasztani így ide kényszerül. Félig trollkérdéseket írok ki, direkt azért, hogy minél több válasz legyen. Aztán ezzel úgy elvan az ember egy darabig, ameddig jobb lesz. (pár hónap)
2020. szept. 13. 18:27
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
De 2 éve tart. Sőt, 2,5 éve. Mindjárt megkapom, hogy mentális beteg vagyok.
2020. szept. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

7-es: 4-5 vagyok.

Vannak dolgok amiket nehéz feldolgozni. Egyik barátom 3év után érezte úgy, hogy készen áll, annyira megviselték a történtek. Persze, biztos van aki leszól majd ezért, de nyilván ők meg a másik utat választják, a kapcsolatból kapcsolatba ugrálást és másokkal gyógyíttatják ki magukat.

2020. szept. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, hogy kimegy a víz fölöslegesen, nem éppen szerencsés, legalább a dugó maradhatna. Amúgy a többi szerintem okés. Nekem nincs, nem is volt ilyenben részem, mert mindig is egyedülálló vagyok/voltam, és szerintem leszek... (38F)
2020. szept. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Zene zene hátán, amikor nem látnak kisírom, vagy kitáncolom magamból.

Meg rengeteg romantikus film, ahol happyend van.

Bár lassan 3éve nem segít...

N

2020. szept. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!