Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkoznátok vele ismét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoznátok vele ismét?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve volt egy ismerkedős sztorim egy csajjal. A lényeg annyi,hogy nem lett a dologból semmi,szinte az elején le is állt a dolog. Azóta nem láttuk egymást,nem beszéltünk. Úgy adódott,hogy pénteken valószínűleg a véletlennek köszönhetően,ha minden igaz össze fogunk futni. Ti elmennétek így az adott helyre? Beszélnétek vele? Vagy csak simán köszönnétek neki és ennyi? A régi megbeszéletlen és teljesen tisztázatlan dolgokat ha úgy alakulna,felhoznátok? Ti mit csinálnátok egy ilyen helyzetben? Akár újra próbálkoznátok? Kínos szitu.

Köszi


2020. szept. 14. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Egy előre tervezett dolog hogy lehet véletlen összefutás? Időutazó vagy?
2020. szept. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem hogy lehet véletlen a tervezett találkozó.
2020. szept. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha csak ezért mész oda akkor el se indulj... ha amúgy is ott vagy akkor meg köszönj neki és beszélgess vele, aztán majd elválik.
2020. szept. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsi,mármint a tudomásomra jutott,hogy egy helyen és egy időben fogunk részt venni egy programom. Alapból nem emiatt megyek.
2020. szept. 14. 22:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ezt úgy értelmezem, hogy eddig nem gondolta a Kérdező , hogy ahova megy , a csaj is ott lesz, viszont kiderült, hogy van közös ismerősük, aki által valószínűleg összefutnak majd.

Először is, ez nem száz százalékra tuti, tehát nem kell beleélned magad.

A másik, hogy ha találkozol is vele, én nem erőltetném. Eddig ha akart volna valamit tőled, lépett volna. Szerintem felejtős a dolog, sajnálom!

2020. szept. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, ez így nem sok mindent jelent, ha nagyobb esemény, lehet, hogy nem is futsz vele össze, vagy ő már rég elfelejtette az egészet.
2020. szept. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

persze... meg lehet próbálni. Ha kínos, hát akkor kínos. De meg kell adni a lehetőséget, mert van esély arra is, hogy beinduljon a kémia, vagy egy jó beszélgetés.

veszítenivaló nincs ebben. Meg a társaság is jól jön az ilyen eseményekre.

2020. szept. 16. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!