Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te találkoznál úgy valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te találkoznál úgy valakivel, hogy párkapcsolatban vagy?

Figyelt kérdés

Minden rendben a pároddal,viszont még előtte valakit ismertél akivel tudtad,hogy soha nem jöhetnél össze,volt egy kémia köztetek,de nem léptetek. Most felkeres és színt vall,hogy mindig kedvelt,most már szabad az út. Mit tennél? Én elutasítottam,de erősen őrlődöm ,hogy mi van,ha ő lenne az igazi?? Nem fogom megcsalni a páromat,csak találkozunk,nem lesz semmi,ha lenne akkor szakítanék.

Te mit tennél?


2019. dec. 21. 18:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
35%
Inkább szakíts. Ha már ilyenek járnak a fejedben, hogy mi van, ha ő az igazi, meg eleve hogy találkozol vele... valami nem okés a kapcsolatoddal. Ha én megtudnám a páromról, hogy találkozgat valakivel, azonnal szakítanék.
2019. dec. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
41%
És mi volt korábban az akadálya annak, hogy színt valljon? Azért vagyok párkapcsolatban, mert szeretem a párom és nem is gondolok arra, hogy mással találkozzak.
2019. dec. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
23%

Igen.


Mivel alapban ismerem magam es tudom h egyszerre csak 1 emberrel vagyok kepes erzelmi kotodesre es ezzel egyutt szexualis kontaktusra igy nem gondolnam h barmit is elerne nalam 🙂

2019. dec. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
35%
Én nem, de te dugni fogsz vele. Hagyjuk a mellébeszélést.
2019. dec. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

De nem lehetne úgy felfogni a találkozást,mint egy baráttal való találkozást?

Csak azért,mert a baártomnak rengeteg lány barátja van és szerinte van barátság nő és férfi között. Én soha nem tlaálkozok más férfival mióta együtt vagyunk. Tudom itt kicsit más a téma,hogy amúgy vonzódom a sráchoz kicsit,de mivel nem csalom meg a barátomat így én is mondhatom,hogy haveri találkozásom lesz...


Amúgy elutasítottam,persz még visszaléphetke,de erősen bennem van a kétely.

2019. dec. 21. 18:44
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Az nem barátság, ahol egymásra vagytok izgulva.
2019. dec. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
26%
Sajnos ma két különböző fogalom a szerelem, meg a belekényszerült helyzet. Nem nagyon lehet megválaszolni, mind a kettő ugyanannyira jó és rossz is. Vegyünk egy példát, van egy szegény lány, aki belemegy érdekházasságba, jó ugyan, mert megkap mindent, kivéve a kémiás szerelmet. Vagy megpróbálja megtalálni a szerelmet, kockára téve az egész életét, a biztonságot, meg azt, hogy lehet az igaz szerelem is idővel átveri, de legalább van kémia és szerelmes, csak semmi mása nincs. Az ma nagyon ritka, hogy igaz szerelem legyen kompromisszumok nélkül suhantok pl. a Ferrariban, és szeretitek egymást meg a kémia is megvan.
2019. dec. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
26%

Ha minden rendben lenne, fel sem merülne, hogy valaki más az igazi. Önmagában azzal nem lenne gond, ha valóban baráti szándékkal találkoznak valakivel, aki ellentétes nemű. Nekem is vannak fiú haverjaim, akikkel szívesen összefutok, de nem akarunk egymástól semmit.

Te tesztelgetni mész. Ha bejön, akkor dobod a pasid, akivel elvileg "minden rendben", ha meg nem jön össze, akkor maradsz a reginél. És ez gáz.

2019. dec. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

7, nem tudom,lehet tényleg nincs akkora kémia a mostani barátommal. Szeretem, és ahogy bánik velem az hihetetlenül mesebeli,de tényleg nincs az igazi megőrülök szerelem érzése.

A másik sráccal lehet lenne. Én csak ezt akarom meg tudni,hogy mi van ha nála érezném azt a tüzet...Ha nem akkor tudni fogom,hogy a mostani párom a tökéeltes nekem.

Nem nagyon éreztem életemben ilyet,mint azzal aki most felkeresett...

Ismerem magam,ha történni fog valami akkor szakítok.Ha semmi különös akkor ez ennyi és folytatom tovább az életem.

2019. dec. 21. 18:54
 10/24 anonim ***** válasza:
53%

Nem.


De te fogsz mert a te kapcsolatod nem ér annyit.

2019. dec. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!