Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Újabb Péntek este egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újabb Péntek este egyedül otthon. :\ ti hogy birjátok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 19:31
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:

Én nem birom...

Egyszer öngyilkosági kisérletet tettem 1 ilyen este de sajna nem jött össze. :(

2010. aug. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
b*sszameg azt hittem csütörtök van, még jó hogy felnéztem ide
2010. aug. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
Én elég rosszul, magányosan.
2010. aug. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:

én rosszul. szívesen elmennék moziba és utána egy jó kis séta a városban, csak hát nincs kivel :( úgyhogy marad a gépezés meg a filmnézés. este vámpírnaplók :) az jó lesz, bár már láttam az egész évadot. hihetetlen de én is várom már az iskolát, egy fokkal jobb lesz.

22f

2010. aug. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
A sulit én is várom, imádok előadásokra meg gyakorlatra járni, de attól még elvagyok pénteken egyedül :)
2010. aug. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:

En jol birom az egyedulletet, sajnos a barati tarsasagomban most mindenki 18 ev korul van es mind elvannak foglalva valamivel... akinek meg baratnoje van azok inkabb kettesben vannak. Nekem marad az itthonules ujabban mar MSNen sem beszelgetek nagyon sokat, nemreg meg volt egy lany akit a legjobb baratomnak tartottam meg o is ugy beszelt velem meg mondta is h annak tart engem is, azutan lett egy baratja es mindenkit magasrol lesz.r... ezek a baratok. Marad az itthonules es valami jo film.


17/F

2010. aug. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:

jayjay... köszönöm, azon még lehet jobban unatkoznék, mint most így! :D

Én is várom a sulit! Kellemetlen... ilyet még sosem mondtam! De mivel környezetváltás, ezért remélhetőleg megismerek néhány jó arcot, akikkel lehet közösen otthon ülni péntek este! :D

2010. aug. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:

Szarul, holnap is egyedül leszek, pedig úgy kimozdultam volna, de mindenki nyaral. Én meg természetesen nem, mert szüleim nem érnek rá.

16/L

2010. aug. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
Én is egyedül vagyok,de most nem is vágyom társaságra.Jól érzem így magam.néha ilyen is kell.Bár egy kis dumát el tudnék viselni valami kellemes idegennel.
2010. aug. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:

[link]

itt lehet dumálni kellemes idegenekkel ha épp ugy adódik :D

amugy jó látni h más is ugy van mint én, én is oda jutottam h várom a sulit :o

2010. aug. 6. 20:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!