Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Munkahelyükön flörtölő, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyükön flörtölő, de párkapcsolatban élő nők! Mi célból flörtöltök a kollégáitokkal?

Figyelt kérdés

Azokhoz szól a kérdésem, akik a munkahelyükön elfogadják, esetleg viszonozzák is a férfi kollégáik közeledését (flörtölés szintjén), de közben párkapcsolatban élnek. Különösen azok véleménye érdekelne, akik csak egy-két kollégájukkal viselkednek így, szóval nem ez az alaptermészetük.

Mi a célja a viselkedéseteknek? Csak szórakozás, időtöltés, önbizalom-növelés? Vagy ez annak a jele, hogy készültök a kapcsolatotokból kilépni és komolyabb célotok is lehet az adott férfi kollégával?

Másik kérdés: Miként lehetne ezt kideríteni?



2020. szept. 17. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Általában önbizalom gyanánt keresik a prédát,mert otthon a pasi nem foglalkozik velük.

Emelik az egójukat,hogy még jó nők más szemében,persze csak ha a kollega is benne van.

De mindig a nő választ.

2020. szept. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem fogod tudni fölfejteni! Kénytelen leszel egyértelműen kifejezni az érdeklődésedet, és megkérdezni, hogy ő mit akar.
2020. szept. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor választ a nő, ha a férfiak sorra mindenkinél bepróbálkoznak válogatás nélkül.
2020. szept. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

"De mindig a nő választ."


Ez nem igaz. Nem választ minden létező esetben a nő.

2020. szept. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mit értesz a flört alatt?

Csak szórakozás, legtöbb esetben nem akarnak semmit.

2020. szept. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nőként a létező legnagyobb baromságnak tartom, hogy mindig a nő választ. De van olyan kollégám nekem is, aki szokta ezt mondogatni.


Nem kell ahhoz rossz párkapcsolat, vagy elhanyagoltság, hogy ezt elfogadd vagy viszonozd. Amíg nem megy át nagyon durva szexuális utalásokba, vagy esetleg meg nem jelenik a tényleges vágy, hogy akarsz is valamit, addig ez ártalmatlan.

Legalábbis ez volt az én személyes tapasztalatom. Az én párom - hosszú kapcsolat volt - egyáltalán nem hanyagolt el, sőt a tenyerén hordozott, a kollégáimat is ismerte. Ettől függetlenül kaptam néha olyan beszólásokat, mert jó nőnek tartanak néhányan. Nos, ezekből aki férfiként nem jön be, annak a szexuális utalása sem esik jól, inkább taszít, vagy mondjuk úgy, kellemetlen. Akit én jó pasinak tartok, annak én is visszaszólok, és persze, hízelgő, ha valakit jó nőnek tartanak. De ugyanígy hízelgő egy pasinak is, ha jó pasinak tartják.

Viszont azt tisztázzuk, hogy ha valakit jó pasinak tartok, attól még nem tetszik! Főképp férfiakkal dolgozom együtt, azt mondom, van ott néhány jó pasi, de ettől függetlenül egyikkel sem érzem azt, hogy lehetne valami.

2020. szept. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Oo van tapasztalatom. Nalam a. Paromnak van etterme illetve az exemnek.. Tehat kapcsolatban voltunk amikor felvett dolgozni valami kis ocska not aki aztan nyonulni kezdett rolam hazudozott majd el is erte a celjat.. A srac 1 honao utan visszasirta magat persze hazugsag hegyek.. Banom a mai napig hogy visszaengedtem az eletembe.. Ketton all a vasar.
2020. szept. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!