Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Isten álása nyugszik a párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Isten álása nyugszik a párkapcsolati tanácsadó szakmán?

Figyelt kérdés

Tonnányi mennyiségű embernek van párkapcsolati problémája. Vannak olyanok, akik még ismerkedni sem tudnak (bár ez kicsit más téma). De rengeteg rossz párkapcsolat van, ami ellaposodott, bunkó az egyik fél, megcsalás stb. a téma. Ez szinte mindentől függetlenül van, hiszen gazdagoknál, átlagos életet élőknél, fiataloknál időseknél, értelmiségieknél, hülyéknél megjelenik. Ha valaki tehát jó szakember akkor nagyon sokat tud keresni, mert ebben a témában MINDIG lesz páciens, mindig kell írni cikket, előadást stb. :-)


Olyan, mintha Isten áldotta volna meg ezt a szakmát, hogy a sok problémás, hülye emberen jól lehessen keresn! :) Megéri egy pszichológia alapszakot elvégezni egyelőre?


2020. szept. 10. 08:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem éri meg csak azért választani egy szakot, hogy mennyit kapsz majd érte. Mellesleg nem Isten áldotta meg.
2020. szept. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Óh, dehogynem... Nem fogok olyan szakot végezni, amivel újra a mekiben találom magam.
2020. szept. 10. 08:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor elsőre se olyat kellett volna. Mit végeztél? Mondjuk ha a pénzre mész, akkor inkább mérnökinfó. :)
2020. szept. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Még nem végeztem egyetemet. De hallottam arról, hogy vannak büfé szakok, amik semmire sem jók, és félek, hogy nem lesz jó semmire a diolomám.


Nem tudom hova menjek. :-/


A mérnökinfó jónak tűnik.

2020. szept. 10. 08:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, csak olyan szakot válassz, ahol nem követelmény a magyar helyesírás alapszintű ismerete sem. Sok csalódást kerülsz el.


Ha így állsz a partnerkapcsolati tanácsadáshoz, ahogy fent is leírtad, inkább ne fogj hozzá. Sok csalódást kerülsz el.


Sztem a hozzállásod egy másik, de szintén emberközpontú szakmára predesztinál: menj el sírásónak. Abban "a témában MINDIG lesz páciens", hogy a klasszikust idézzem.

2020. szept. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Miért ne lehetne belőlem párkapcsolati tanácsadó?


Ott vannak a papok. Azok se hisznek, de meggyőzően beszélnek a híveknek, és veszik fel a sok pénzt...

2020. szept. 10. 09:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Isten mindent megáldott, embert is, papot is szakmát is.

Nekem a pszichológia még a mérnökinfó kicsit más háttértudást és érdeklődést tételez fel, de nem ismerlek.


Van 18 éves lányom, én valami matek-kémia, matek-biológia feltételezem volna. Szerintem ott óriási bizniszek lesznek 10-15 éven belül. De a Corvinusra ment kontrolling szak felé, ott is van pénz.

2020. szept. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!