Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alábbi események alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi események alapján összejönnétek a legjobb barátnőtök exével?

Figyelt kérdés

Körülbelül másfél hete a barátom arra kért, hogy vegyük be harmadiknak a legjobb barátnőmet. Mivel engem kicsit sem vonz a hármas szex gondolata ezért visszautasítottam, aminek az lett a vége, hogy szakított velem. Amikor erről beszéltem a barátnőmmel kiderült, hogy ő erről már rég tudott. Engem hibáztatott, hogy nem mentem bele, és az is kiderült hogy ők a hátam mögött többször is lefeküdtek.


Pár napja, amikor vásárolni voltam összefutottam a barátnőm exével. Annó amikor ők még jártak, mi is több időt töltöttünk együtt a sráccal, és az lett a vége, hogy beleestem. Mivel nem akartam hátbaszúrni a barátnőmet, ezért tartottam a fiútól a távolságot és próbáltam elfojtani az érzéseimet. Ekkor is jöttem össze a f@szfej pasimmal. A barátnőmet pedig pár nap múlva dobta a srác. Akkor én végig mellette álltam, bár szerintem már akkor is kavartak a barátommal.


Amikor találkoztunk a barátnőm exével, akkor elmentünk a közeli parkba és órákon át beszélgettünk. A végén pedig megcsókolt. Elmondta, hogy miattam szakított vele, mert már nem látta értelmét, hogy járjanak, ha egyszer engem szeret...Még mindig úgyanúgy tekintek rá, de bennem van egy kis bűntudat az állítólagos barátnőm miatt...Ti a helyemben mit tennétek? Összejönnétek vele?



2020. szept. 11. 11:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Én igen. Nem nevezhető barátnőnek az ilyen.
2020. szept. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Legyetek boldogok!

Az ilyen barátnőt meg zárd ki az életedből, rohadt kis K.

2020. szept. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem igaz barát. Egyébként te csak pot keréken pothat vagy. Ők már régóta együtt vannak. Csak alibi a hármas szex hogy neked ne tűnjön fel az hogy hátad mögött szexelnek és megcsal a nem fiud
2020. szept. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%
Nok kozott nincsen igazi baratsag...
2020. szept. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után egy másdopercig semmi lelkiismeretfurdalásom nem lenne. A barátnődnek és a volt palidnak se volt, amikor kamatyoltak.
2020. szept. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Simán összejönnék a sráccal ilyen esetben. Azok után amit a "barátnőd" csinált a volt paliddal, pont leszarnám, hogy őt hogyan érintené a dolog. Őket sem érdekelte, hogy téged megaláznak/megbántanak az undorító viselkedésükkel. Legyetek boldogok és vigyázzatok egymásra!
2020. szept. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Remélem a mostani sráccal sok boldog évetek lesz, azt a riherongyot meg dobd ki az életedből.
2020. szept. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Másfél héttel szakítás után senkivel nem kezdenek. Minimum 1-2 honap
2020. szept. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%
Az igen. Aztán pár hét múlva majd a fiúk dobják egymásért a lányokat és fordítva. De legalább mindenki mindenkivel..
2020. szept. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#9


Hahaha...Nagyon vicces vagy.🙄...Azért szerintem a barátnőm és a volt barátom közti eset nagyban különbözik attól, ami velem és a barátnőm volt barátjával történik.

2020. szept. 11. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!