Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szokott ilyet mondani olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokott ilyet mondani olyan ember, aki nem akar párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Aki néha olyanokkal poénkodik, hogy fel kéne szedni "Annát", vagy az egyik haverunk/haverja bemutathatná őt "Rékának", mert milyen jó az a csaj. Ezekből sose lett semmi.


Az egyik haverom párszor lökte a dumát arról, hogy neki aztán nem kell párkapcsolat, csak gond van az egésszel (volt már neki egy pár). Nekem nagy vágyam, hogy barátnőm legyen, ezért nem is értettem, hogy nem akarhat ő kapcsolatot. De közben néha olyanokkal jön, mint amiket feljebb írtam. A közös (jó) csaj ismerőseinknek szinte mindig likeolgatja az új képeit. Fura ez nekem, ha valójában akarna barátnőt, akkor miért kell játszani a nagymenőt? Vagy miért jó ez?


2020. szept. 16. 20:39
A kérdező szavazást indított:
Viccelődhet ilyennel, az is, aki nem akar kapcsolatot
Aki nem akar kapcsolatot, az általában nem viccelődik ilyennel
8 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert ő mikor ezeket mondja nem kapcsolatra gondol csak szexre. Ne legyél már ilyen naiv.
2020. szept. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Lehet csak cikinek érzi bevallani, hogy újból barátnőt szeretne, és védekezés képpen azt vetíti, hogy nem.
2020. szept. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem alapvetően akar kapcsolatod, de elege van a párkapcsolati problémákból és a női hisztikből, és ezért hol azzal nyugtatja magát, hogy nem kapcsolat, máskor meg erősebb benne a vágy/ösztön.
2020. szept. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak meg akar fektetni mindenkit
2020. szept. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi se utal a kérdésedben arra, hogy barátnőt szeretne, szerintem max laza kapcsolatot vagy alkalmit keres.
2020. szept. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A barátod csak simán kanos, nem is értem, te ezen mit nem értesz.
2020. szept. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!