Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adott egy férfi, aki átállt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott egy férfi, aki átállt a paleo étrendre. Nem divatból, hanem kipróbálta, sokkal egészségesebbnek érezte magát és folytatta. Kb. soha nem eszik feldolgozott cuccokat. Húsokat, gyümölcsöket, zöldségeket, tojást, ilyesmiket fogyaszt. Járnál vele?

Figyelt kérdés
2020. szept. 18. 13:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#10

Egyébként pedig nem tök mindegy? A legelső válaszodból is látszik, hogy csak kötekedni jöttél ide. Mindenki úgy él, ahogy akar. És nem az volt a kérdés, hogy most ki tudja felvázolni a paleolit étrend történelmét.

2020. szept. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Sunshinedoll ***** válasza:
Számomra annyira lényegtelen, hogy mit eszik az illető, szóval ez nekem nem kizáró ok.
2020. szept. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem tökmindegy, csak annyi hogy a nyers húst készítse el magának, ha meg akarja enni, én utálok azzal dolgozni. Ha ez megoldható, akkor egyáltalán nem érdekel hogy mit eszik. Persze ő se szóljon bele abba, hogy én mit eszek.
2020. szept. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha engem nem nyaggat, hogy én is egyek úgy, és nem tőlem várja, hogy külön főzőcskézzek neki, akkor igen.
2020. szept. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
51%

#10 addig jutottam hogy https://index


Értem hogy tök jó hogy van egy nem kormánysgnyaló portál, de attól még nem kell komolyan venni.

2020. szept. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Tessék #15, csak a te kedvedért ugyanez origóban: [link]
2020. szept. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

És ha az sem jó, akkor egy orvosi könyvtár kutatási anyagából kihámozhatod ugyanezt angolul:


[link]


(keressek kínai válozatot, mert az amerikai tanulmány sem felel meg?)

2020. szept. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem full mindegy ki mit eszik, de főzzön magára, és ne csesztessen ha rendelek a mekiből.
2020. szept. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!