Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság a 20-25 éves lányokná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a 20-25 éves lányoknál teljesen alapvető, hogy ha szinglik, akkor beregisztrálnak a Tinderre és ott keresik a Nagy Őt?

Figyelt kérdés
2020. szept. 19. 12:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%

Van barűtnőm, aki ott találta meg élete szerelmét, és együtt vannak 5+ éve most. Ugyanakkor pl. a pasi nem tudja, mit szenvedett össze a csaj Tinderen abban az egy évben, mikor aktívan ismerkedett ott.


27/N, de kora húszas éveinkben sokat használtuk Tindert. Nekem mondjuk soha nem jött be, néha használtam egy hetet, aztán mindig töröltem.

2020. szept. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sok ismerősöm használja/használta a tindert, de a nagy részük kb csak az időt múlatni és röhögni járt fel, mert a felhasználók többségét nem nagyon lehet komolyan venni. De van olyan is, akinek onnan lett több éves (és jelenleg is tartó) kapcsolata.
2020. szept. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon sok barátom és ismerősöm használja a Tindert, illetve én is szoktam tinderezni. Szerintem ez a legnépszerűbb és talán a legjobb (bár talán még a Bumble nekem szimpibb) társkereső app, főleg a fiatal korosztályban. Viszont szerintem nem lehet és nem is szabad komolyan venni, vagy sokat várni tőle. Én a személyes ismerkedés híve lennék, viszont a közvetlen környezetemben nincsen senki sem, akivel el tudnék képzelni bármit is és inkább az otthonülősebb típusú lány vagyok, kevés új emberrel találkozom az átlag hétköznapok során. Úgyhogy nálam a Tinder részben innen jött, illetve ez egyfajta trend is volt, kb. mindenki tinderezett és én is kíváncsi voltam rá, ki szerettem volna próbálni. Ugyanakkor soha nem úgy tekintettem rá, hogy na akkor én most párt keresek és akkor majd a Tinderen megtalálom a nagy Ő-t. Inkább én is azt mondanám, hogy időtöltés, szórakozás, és közben megvan annak is a lehetősége, hogy találsz magadnak valakit.
2020. szept. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
61%

Háromféle tipikus szingli csaj van:

1, Tényleg felmegy a tinderre és használja egy kicsit egónövelésre vagy össze is jön valakivel.

2, Előadja, hogy ő egy egyedülálló, kemény és független nő, aki közben éjszakánként a párnájába sír magányosan.

3, Tényleg jól el van egyedül és élőben is vannak rá jelentkezők.


Amúgy itt ne várj semmi pozitívat a tinderről. Itt a többségnek nem jött be. De, mit is vársz tőlük? A srácok egy része incel és eleve nagyon sikertelen, a csajok egy része meg egész nap itt szidja a férfiakat. A tindert nem ezeknek a kategóriáknak találták ki, ettől függetlenül a normális embereknél általában jól működik.

2020. szept. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
94%
A nagy őt 9p%-uk nem ott keresi. Maximum alkalmit, vagy csak unalomból járnak fel.
2020. szept. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
91%
90%-uk*
2020. szept. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
65%

Én nagyon szeretnék élőben ismerkedni, de úgy érzem, hogy élőben döcögősen megy és csak a sült galambot várom a képembe. Mivel a férfiak a korosztályomban is sokan úgy vannak vele, hogy minek kockáztassanak egy szemtől-szembe elutasítást, mikor az okostelefonjukba ott van 1000+ nővel való beszélgetés lehetősége, kissé úgy érzem, aki megfogadja, hogy csak élőben ismerkedik, az komoly hátrányba kerül, mert nem tud az új módihoz alkalmazkodni.


24/N

2020. szept. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

20 vagyok szingli. Sose használtam a tindert kb 1 hónappal ezelőttig. Miért?

Mert az egyetemre koratavasz óta nem lehetett menni így azóza sem tudtam ott ismerkedni, máshol pedig azt tapasztaltam hogy nem lépnek a pasik még akkor se nagyon ha egyértelmű a kölcsönös szimpatia.

Szóval kívancsi voltam milyen a tinder, sose vártam tőle nagy dolgokat. Meglássuk alapon 1 hónapja regisztráltam fel.

2020. szept. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
28%

"máshol pedig azt tapasztaltam hogy nem lépnek a pasik még akkor se nagyon ha egyértelmű a kölcsönös szimpatia"


1, Nem olyan egyértelmű.

2, Mindenhol (itt is) a nők többsége azt szajkózza, hogy őket nehogymá' leszólítsák bárhol.

3, Köszönd meg a többi nőnek, hogy taplók élőben elutasításnál.

2020. szept. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#17: ahhoz azért egyértelmű jeleket kéne adni, hogy oda merjen menni és itt nem arra gondolok, hogy csavarod a hajadat, meg odanézegetsz, aztán ha lép, elküldöd a halál faszaba.
2020. szept. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!