Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok megbantani senkit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok megbantani senkit sem, de az emberek tobbsege miert a vékony lányokat részesíti előnyben?

Figyelt kérdés
2020. szept. 20. 13:43
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
75%
Ja és általában akik osztották az észt a környezetemben a fogyásról, csak mert szerencsés alkatuk van, azoknak egy sima fél órás séta is megterhelő...
2020. szept. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:
A teltebb, molettebb nők jobban bírnak olyan dolgokat,amiket a vékonyabbak nem. Nem bantok senkit,de ha a vekony nok leundoritozhatnak es ledagadtozhatnak.. en is nyilatkozhatok egy ilyet.:)
2020. szept. 20. 14:17
 13/48 anonim ***** válasza:
34%

Én még olyat nem láttam, hogy alaki mindig sokat evett és mégis vékony volt.


Olyat viszont igen, hogy 3x vacsorázott na de napközben vagy utána napokig alig evett, nehogymár a fizika tvnyei ne érvényesüljenek.

Az emésztés egyéni, vannak eltérések, de alapvetően a belapátolt kalória mindenki meglátszik ha nem mozogja le.

2020. szept. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
57%

Hiába remegtek és pontozzátok le a válaszokat, attól még a matek az matek. Bevitt kalória vs. felhasznált kalória. Vannak persze egyéni eltérések, de olyan nincs, hogy valaki nem zabál, egészségesen eszik + mozog, mégis kövér. Még pajzsmirigy beteg sem. Levegőből ők sem tudnak zsírt raktározni.


Fogadjátok el, hogy az emberek többsége számára undorítóan néztek ki, az ember pedig nem olyan párt szeretne, aki undorítóan néz ki. Ebből a szempontból mindegy, hogy beteg-e vagy csak zabál. Ha nem sikerül elfogadni, akkor lehet szépen tenni ellene. Ennyi.

2020. szept. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
50%

A vékony az egészséges.


Ha a betegséged miatt vagy túlsúlyos, akkor kezeltesd magad.

Bár eddig mindenki, aki hormonzavarra fogta a kövérségét, úgy zabált mint egy kiéhezett oroszláncsorda, mozgás meg semmi.

2020. szept. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
60%

"A teltebb, molettebb nők jobban bírnak olyan dolgokat,amiket a vékonyabbak nem"


Például?

2020. szept. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:

Pl a nehez fizikai munkát, ahol cipekedni kell,vagy nehez dolgokat emlegetni.:) Sok ember nem bírja:)

DE akkor sem jogosit fel senkit sem az, hogy leundoritozzon valakit. En se mondom senkire, hogy undorito akkor rám se mondja senki. Ez csak egy kérdés volt.

2020. szept. 20. 14:42
 18/48 anonim ***** válasza:
43%

Egy válasz írta le eddig. Mert az egészséges.

Ez a válasz.

De amúgy csak a személyiség számít. Amiben neked van egy hatalmas önismerethiányod, és önbizalomhiányod.

2020. szept. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
61%

"Én még olyat nem láttam, hogy alaki mindig sokat evett és mégis vékony volt."


Pedig én is ilyen vagyok. TÖbbet eszem, mint sok 90 kilós férfi, és 50 kiló vagyok. És nem kétnaponta eszem, nem napi egyszer.

Oké, nem tolok be 5-6 ezer kalóriát egy nap, nem is számolom, soha nem nézem, hogy hízlal valami, vagy sem, hanem jóétvággyal megeszem.

2020. szept. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
53%
Az hogy ki kire és miért mondja, hogy undorító, más kérdés. Számára undorító. Ez oké, mivel az emberek nem tesznek semmit se saját elméjük, nézőpontjuk, hozzáállásuk megváltoztatásáért. Ki is mondani a másiknak, hogy undorító, pedig az esetek közel 100%ában hatalmas parasztság.
2020. szept. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!