Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok megbantani senkit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok megbantani senkit sem, de az emberek tobbsege miert a vékony lányokat részesíti előnyben?

Figyelt kérdés
2020. szept. 20. 13:43
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
65%
Te vonzónak találod a kövér férfiakat?
2020. szept. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
34%

Fordítva:

Nem akarok megbántani senkit sem, de a nők többsége miért a izmos férfiakat részesíti előnyben?

2020. szept. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
92%

Egész egyszerűen egy arányos vékony test szebb. Mindegy hogy betegség, túl sok kalória bevitel, vagy az ufók párosodási szokásai miatt hízik el valaki.

Tény, hogy a legtöbb ember, a legtöbb kultúrában (van ahol a vékony nőket tartják visszataszítónak) undorítónak, csúnyának találja a túlzott zsír felesleget.

Ezt kár magadra venned, nem ellened irányul. Csupán egy tény.

Senki nem tudja eldönteni, vagy befolyásolni mi tetszik neki, milyen az ízlése.

Attól sajnos az adott ember nem lesz vonzóbb, hogy bár reng rajta a háj, igyekszik kezeltetni a betegségét, vagy sokat mozogni, hogy alakuljon. A törekvése és ha kitartó, akkor a kitartása tiszteletre méltó, ettől még mint nő/férfi nem lesz vonzóbb szexuálisan.

Persze emberre ettől függetlenül már csak illemből se mondunk olyat, hogy undorító. Az ember nem csak a testéből áll, így ő egészében nem lesz undorító csupán a túlsúly miatt, a zsír ami rajta van viszont sokak számára az.

2020. szept. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
53%
Mert csinosabbak.
2020. szept. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

Nézd, a vékony és a kövér két ellentét. Az emberek többsége a kettő között van. Ők az átlagos alkat, vagy tudom is én, micsoda. Én 162/65 vagyok, van aki szerint ez már kövér, van aki szerint normál. Fiatalon 56 kg volt az a súly, amit diéta nélkül tudtam tartani, most ez. Ezt heti 3-4 aktív sporttal érem el és leszámítva egy-egy bulit, alapvetően nem zabálok hanem normálisan étkezem. Én is tapasztalom, hogy nem vagyok elég vékony a férfiak többségének, de ettől függetlenül azt is látom, hogy nálam ducibb nők is vannak párkapcsolatban.

Nekem is bejön a hozzám hasonló alkat, macis pasi, de legyen rajta izom, én sem vagyok lekvár.

2020. szept. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
34%
Nem akarlak elkeseríteni, de céghez felvételt is egy tőled vékonyabb nyer meg, persze, ha nincs protekciód.
2020. szept. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:
Ne haragudj , DE senkise mondta, es en sem írtam,hogy rolam lenne szó. De amit par ember megenged itt magának és persze full névtelenül, az már azert túlzás. :)
2020. szept. 20. 21:15
 48/48 anonim ***** válasza:
34%
Névvel is lazán megengedném magamnak. ;)
2020. szept. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!