Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan barátkozzak vele össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan barátkozzak vele össze újra? Vagy ne erőltessem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.. ami napeszembe jutott egy srác akit elutasítottam, vagyis mindig céloztam rá és nem értette meg ezért olyanokat mondtam h a volt pasimmal kibékültem, h leszálljon(igazából nemsi volt még pasim), meg moondtamh talizok vele, de a tanulás miatt csak pár hónap múlva és azt hittem h feladja, de nem kivárta a hónapokat, akkor már letiltottam, viszont figyelmes volt velem, élőben egyszer találkoztunk onnan ismert meg és élőben nem nagyon jöttem be még senkinek.. mindez egy éve volt eszembe jutott ez, és neten ismerkedek eddig csak de sok srác annyira bunkó és jobban átgondoltam h milyen szemét voltam ezzel a sráccal, hogy még tiltottamis meg minden amikor tényleg értelmes, jó tanuló, és nem olyan unalmas, csak külsőre nemjött be, de megtanultam, hogy a belsőt is kell nézni.. mindesetre most iszonyatosan megbántam, hogy nem adtam esélyt, és most már vagy 3 hete gondolok rá, nemtom h tetszik-e v mi bajom van.. fbkon nem akar visszajelölni, többször bejelöltem, de semmi, írtam levelet(először egy ürüggyel h az ő emailje vmi vírust küld v mi van ami téll igaz), nem reagált, utána bocsánatot kértem tőle amiért bunkó voltam, akkor írta hogy az csak vírus szóval ennyi, utána örültem h reagált, és utána megint bocsánatot kértem, immár egy hete de nem válaszolt.. én annyira vissza szeretnél szerezni, mit írjak mit csináljak, hogy megbocsátson? mert azszem szeretett.. nagyon megbántam ezt, most nicns bnője, de akk is , sztem magányos és szívsen legalább barát lennék vele.. szerintetek mit tehetnék?

16L (egykorúak vagyunk)


2012. ápr. 8. 22:26
 1/3 A kérdező kommentje:

bocsi hosszú lett, és gyorsan próbáltam írni, ezért van ennyi helyesírási hiba ezekért bocsi:s


szeretném*

szívesen*

2012. ápr. 8. 22:35
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem fb-on kell vele beszèlni, hanem élőben :) ha meg ott sem válaszol ha kérdezed pofozd fel.. :D

Ami a lényeg hogy élőben beszéljetwk.

2012. ápr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
öö nem hiszem, mivel még a tel száma sincs meg, és másik városban lakunk, úgy kb fél órára busszal.. és érted ezt nem lehet h csak úgy idaállítok-.- így egy év után, szóval neten h vehetném fel a kapcsolatot
2012. ápr. 8. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!