Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tettetek volna ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tettetek volna ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Mentem reggel dolgozni, mikor az autópályán defektet kaptam. 6 éve van jogosítványom, naponta vezetek, de ilyen még sosem történt velem. Egyedül voltam az autómban, nagyon megijedtem. Másodpercek alatt kellett döntenem, végül lehúzódtam a leállósávba (pihenőhely sajnos messze volt) és hívtam az autószerelőmet, valamint a főnökömet, hogy késni fogok emiatt. Elég sokat kellett várnom, 1,5 órát késtem a munkahelyemről. Mivel mihamarabb be akartam érni és nem akartam, hogy aggódjon miattam, a páromnak csak egy gyors üzenetet írtam, miután ki lett cserélve a kerék. Ezt ő teljesen zokon vette, szerinte titkolok valamit előle, pedig szó sincs erről.

2020. szept. 21. 12:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
17%

Hát ez elég szerencsétlenül alakult. A legtöbb nő elsőnek ilyenkor a párját hívja, szóval a párod kifakadásának van alapja. Viszont abban is van logika, hogyha a párod úgy sem tud személyesen segíteni akkor inkább egy szakembert hívsz és nem várod meg míg a párod közvetít.

Üljetek le beszélni erről, hogy legközelebb majd felhívod.

43F

2020. szept. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Valami súlyos oka lehet az ilyen fokú bizalomvesztésnek. Van rá oka, hogy gyanokodjon? Bár mondjuk nem logikus, mert miért írnád meg neki, hogy munkába menet lerobbansz h titkolsz valamit. Esetleg betegesen féltékeny.
2020. szept. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A párommal sem történt még ilyen, gondoltam jobb ezt szakemberre bízni. Elméletileg lehet, hogy én is meg tudtam volna csinálni (van a kocsimban emelő és pótkerék), de mivel sosem csináltam és nagyon megijedtem és ideges lettem, így féltem, hogy valamit rosszul csinálok és még nagyobb bajt okozok.
2020. szept. 21. 12:54
 4/20 anonim ***** válasza:
88%

"A legtöbb nő elsőnek ilyenkor a párját hívja"


Minek hívná? Ő is dolgozik. Ráadásul a legtöbb férfi ugyanúgy nem tud kereket cserélni, és azért ez elég veszélyes dolog, én is szakemberre bíznám.

Láttam már autóról frissen cserélt kereket lerepülni, ami abba a buszmegállóban landolt, ahol éppen várakoztam. AZ volt a szerencs, hogy az autó a piros lámpa miatt már erősen lassított.

2020. szept. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%
Öt csavart meglazít, emelés, kereket kicserél, leengedés, öt csavart meghúz. Nem atomfizika, de én speciál értékelném hogy egyedül megoldottad a problémát.
2020. szept. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

"Ráadásul a legtöbb férfi ugyanúgy nem tud kereket cserélni"

Ne haragudj, de nem tudom hogy te milyen férfiakkal élsz együtt, de bizton állíthatom,hogy ez nem igaz. Ha a kérdést feltevő akkor írta volna SMS-t amikor a defekt történt, akkor valószínűleg a pasija azonnal telefonált volna hogy minden rendben és küldjön-e segítséget. Én ezt csinálnám, ha a közelben lenne és el tudok szabadulni akkor megyek segíteni. Nekem is kapott defektet már a párom, 17" kerekek vannak az autón, 50kg nőnek nem egyszerű kereket cserélni főleg egy könnyűfém kerékkel szerelt autón, ami hajlamos nagyon befeszülni a csavaroknál és rárohadni a kerékagyra. Ha nem tudok menni segíteni, akkor vagy küldök valakit, vagy ha ez nem megoldható, akkor defektspray van az autójában. Korábban megmutattam mit kell tennie ilyenkor, és már kellett használnia.

2020. szept. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Hol vannak már azok az idők, mikor a feleségem egy dermedt hajnalon hajlakkal indította be a makacskodó kispolszkit?! :)
2020. szept. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%
#6:nem tud. A legtöbb embernek soha nincs rá szüksége,szervizbe viszi. Es bocs, de kontár munkát az én automon senki ne végezzen, csak mert nagy az egója.
2020. szept. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Elméletben tisztában vagyok vele hogy kell, gyakorlatban sosem csináltam, nem ilyen helyzetben akartam vele kísérletezni. Kb. 50 km-re volt, illetve van tőlem, igen, ő a munkahelyén volt már akkor. Telefonálni én is tudok, meg tudtam oldani. Tényleg csak amiatt nem hívtam, és csak a kerékcsere után írtam neki, mert nem akartam, hogy feleslegesen aggódjon.
2020. szept. 21. 13:23
 10/20 anonim ***** válasza:
68%

"Ha nem tudok menni segíteni, akkor vagy küldök valakit"


A nőid olyan ostobák, hogy maguk nem tudták lerendezni?

2020. szept. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!