Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok ilyen helyzetben, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok ilyen helyzetben, ha igen mit tettetek?

Figyelt kérdés
Szóval van egy barátom fél éve. Viszont voltam egy vidámparkban 3x ebben a 2hónapban és az ott dolgozó srác egyszerűen nagyon megtetszett,nem is a kinézete mert egy átlagos srác hanem az mikor beszélgettem vele az a kedves jófej stílusa ... nem tudom mi van velem de mióta visszajöttem azóta csak rá gondolok...:/ És Ő Balatonboglári én meg 2-3órányival arrébb lakom. Hogy verjem ki a fejemből ? mit tegyek ? 15/l

2012. aug. 12. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
beszélgess vele, egyébként 15 éves vagy, és nem férjnél vagy, tehát éld ki a fiatalságodat ( persze ne feküdj le azonnal mindenkivel ) szórakozz nyugodtan :D
2012. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:) köszi a választ! :) beszélgetni beszélgetnék én vele, de hát facebook-on tudnék csak de egyenlőre még nem jelölt vissza (mondjuk ritkán van fennt a munkahelye miatt).Nagy nehezen megkerestem .xD semmit nem tudtam róla csak a keresztnevét de nem adtam fel.:) én nagyon szeretném megismerni .:D tanácstalan vagyok.xD
2012. aug. 12. 22:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Akkor tudnánk segíteni.
2012. aug. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
16-17 év körüli lehet :)
2012. aug. 12. 22:35
 5/11 A kérdező kommentje:
én nem tudom kiverni a fejemből csak rajta jár az eszem...:/ és olyan jó lenne vele találkozni vagy beszélgetni.:(
2012. aug. 12. 23:00
 6/11 anonim ***** válasza:
Keresd meg, mondjuk ha valami álnéven van facen, akkor az gáz, v menj el megint vidámparkba :D
2012. aug. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Már megkerestem megtaláltam !:) bejelöltem de nagyon sokan jelölikbe ugyanis mindennap 20 embert jelöl vissza amint eddig láttam.(több mint 4500 ismerőse van ) Megkérdeztem szüleimet h nem e mennénk vissza megint a vidámparkba (ez lenne a 4.)de azt mondták nem.xD
2012. aug. 13. 15:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát, az nem olcsó.... ha Te is ennyi idős vagy, diákmunkát vállalhatsz a vidámparkba, voltak oszttársaim, akik ott dolgoztak... bár ők már elmúltak 18-ak..:D
2012. aug. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ztem nem mehetnék én oda.xD főleg nem most nyár végén:D
2012. aug. 16. 18:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor sétálgass arra felé:D
2012. aug. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!