Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek hogyan megy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek hogyan megy a párkeresés tinderen?

Figyelt kérdés
Én pár hete használom férfiként de eddig nem sok sikerrel.Az első napokban lett 3 matchem(az üzeneteimre egyik sem válaszolt) azokonkívül még 2 lány lájkolt de ahhoz fizetnem kellet volna, hogy megnézhessem őket.Két hete pedig már senki sem lájkolt.Aztán a nővérem megmutatta nekem az ő tinder profilját a telefonján és láttam, hogy több mint 99+ pasi kedvelte elmondása szerint már a regisztráció után másfél nap alatt elérte 99 lájkot és a barátnőinél is hasonló a helyzet.Nyilván azt is megértem, hogy ezek közül sok a perverz, csak szexet akaró vagy akármi más miatt nem megfelelő ember.Férfi részről viszont úgy érzem, hogy egyszerűen túl nagy a konkurencia.Ha csak abba bele gondolok, hogy úgy le kell nyűgöznöm egy lányt, hogy a rajtam kívül több mint 100 pasi közül én jöjjek be neki a legjobban.Szóval lányok nektek hogyan megy a társkeresés tinderen?(a kérdést nem provokáció céljából írtam ki)

2020. szept. 21. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

A lányok véleménye ez a Tinderről:


"Csak irtó jóképű pasikat húzok jobbra, az én szintemnél sokkal jobban kinézőeket. Aztán meglepődök, hogy ezek a férfiak csak maximum szexet akarnak tőlem. Az összes férfit egy szemét szaralaknak tartom emiatt!"

2020. szept. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Én tinderen is csak olyat húzok jobbra, aki a profilja alapján szimpatikus, látszik a hobbija/érdeklődési köre, stb, és nem tükrös szelfikkel van tele...


Az ilyen önteltek nálam kapasbol kuka, nézzen ki akármilyen jól is.


Szóval hiába van nekem is 99+ kedvelesem, matchem az ritkább, heti 1-2.


Mondjuk nem is társ keresés a cél, csak néha unalmamban felnézek.


(aki ír, annak persze válaszolok)

2020. szept. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A tinder egy vicc. Egy hónap lett kb 23 matchem fogalmam sincs sok-e vagy se. Ebből már nem sok írt rám. Aki ramírt egynek azért nem írtam vissza mert a nyitószöveg borzasztóan gáz és nyomulós és ízlestelen.

A többinek visszaírtam. Volt egy-kettő akikkel csak siman megakadt a beszélgetés. Volt egy aki egy szintén nagyon idióta ízlestelen viccel elvágta magát nálam.

A legutolsoval egesz jól alakult, kért egy másik elérhetőséget, azóta ott se se sehol nem írt..

Érti ezeket a fene.

Amúgy en is órtam rá pár emberre de megakadt eleg hamar...

2020. szept. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha legalább átlagosan kinéző lány az illető, akkor ez teljesen normális.

Rajtam pl van kb 10kg plusz, ez a képeken is látszik, nem takargatom, nincs sok értelme, mégis mindig 99+-on van a mutató. Van egy pár soros leírásom még azért, biztos, ami biztos alapon. Így is eléggé meg tudom szűrni, hogy kiket húzok balra (mondjuk kb 10-ből 1-t) és azok közül, akiket jobbra húzok, 10-ből kb 6-7 szintén jobbra húz, szóval matchelünk. Ennek kb a fele kiesik, mert csak szexet akar vagy rögtön látszik, hogy nem passzolunk, vagy nem ír rám. De így heti szinten kb 10 normális pasi összejön, akivel lehet beszélgetni, találkozni, ha úgy van.

Szóval igazad van, hogy nőként ezerszer könnyebb az ismerkedés, viszont sokszor nehezebb kiszűrni, hogy kik azok, akik háremet tartanak stb.

Amúgy személy szerint nekem a tinder nagyon gyors és túlságosan személytelen. De sokan esküsznek rá, és több ismerősöm is házasodott tinderes ismerkedésből. Szóval ne add fel, ha nem jön be, akkor se görcsölj rá.

2020. szept. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor azt hiszem ideje, hogy töröljem magam onnan és inkább meg kéne próbálnom élőben oda menni egy lányhoz.
2020. szept. 21. 20:07
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Tinderen ha nem vagy 100 százalékosan hibatlan optikailag nincs esélyed.
2020. szept. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz képest, hogy a férfiak nehezebben ismerkednek ott, mégis előbb találnak komoly kapcsolatot. Gondolom, mert a férfiaknál van a döntés, hogy mi lesz a dologból. Ha nehezen is, de talál olyan csajt, akivel aztán alakul a dolog, és ugye a nők azért többségében még mindig nem csak szexre hajtanak. Na most nőként írhatnak rád egy nap 200an is, ha mind csak meg akar d.gni, akkor abba vagy belemész vagy nem, de megváltoztatni nem tudod a szándékukat.
2020. szept. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A válaszom ez alatt lesz, de ezt szeretném az elején leírni. A tinder egy remek app, remek algoritmussal és hatalmas felhasználóbázissal. A probléma csak az, hogy az algoritmust ingyen nem tudod teljesen kihasználni, ha srác vagy és átlagos. De a tinder ettől még egy remek app.


Ha mindent normálisan csináltál, szóval a csajok akikkel matcheltél nem out of your league, nem csak egy szia mizu szöveget írtál és normális profilod van, akkor fizess elő goldra és vegyél boost-ot. Nekem egy boost 5-6 like-ot szed össze, amit goldnak hála látok és már mehet is a match. Mivel átlagos srác vagyok, így átlagos és kedves lányok húznak jobbra, szóval garantáltan válaszolnak majd. Randira nehezebb eljutni, ahhoz általában kell még egy ilyen boost kör, hogy legyen valaki komolyabb is. De a lényeg, hogy működik, így találtam meg a jelenlegi páromat. Igaz majd 2 hónapig keresgéltem és heti 4 boost-ot használtam el, de megérte.

2020. szept. 25. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!