Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magyar pasik a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar pasik a legjobb képűek a világon?

Figyelt kérdés

A magyar Tinderen annyi qrva jó külsejű pasi van mint égen a csillag. Megnézném a német/osztrák Tindert, ott szerintem a pénzükön kívül nincs sok szeretni való a pasikon, mind ilyen lófejű, csúnyácska, sápadt.

Valamint van az az amerikai/hollywoodi klisé, hogy az olasz pasik jók. Na már most történetesen én 4-szer is jártam életemben Olaszországban, de sohasem láttam azokat a jó pasikat. Itthon sokkal jobbak vannak. Meg is kérdeztem egyszer gúnyosan egy olasz női pultost, hogy amúgy olaszban vagyunk, hol vannak a híres macsók? :D Erre lesokkolt és nem tudott mondani semmit, talán nem is értette, mind1

Tényleg igaz lenne, hogy a magyar pasik a leghelyesebbek a világon, (úgy átlagban)?



2020. szept. 22. 17:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem nem igaz.

Húsz éves korom óta nem élek Magyarországon, de elég sokat utaztam, és szerintem nincs ilyen. Mindenhol vannak nagyon jóképű férfiak.

Én történetesen Olaszországban élek és a párom is olasz, így nekem nyilvánvalóan bejött.

Nem csodálom a pultos reakcióját. Valószínűleg én is eljátszottam volna, hogy nem értek angolul, mert ilyen hülye kérdésre nem lehet érdemben válaszolni.

Szerintem nincs értelme átlagot venni, mert nem lehet. Már ott bukik, hogy mindenkinek más külső jön be.

24/L

2020. szept. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%
Ha igaz is volna, akkor sem rúghatnának labdába a külföldi jóképűek mellett mert azok gazdagabbak.
2020. szept. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Noren1989 ***** válasza:
27%
Én is fennvagyok, szóval biztos hazudol.
2020. szept. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
Menj el görögbe.
2020. szept. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

Ez messze nem igaz.


"Erre lesokkolt és nem tudott mondani semmit"

Nem csoda, hogy ledöbbent. Nincs hozzászokva a magyar suttyókhoz.

2020. szept. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2020. szept. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem elég jóképűek, bár a németek a kedvenceim.
2020. szept. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Szomorú lenne, ha így lenne :D

Amúgy a kisugárzáson is sok múlik, az pedig a magyar embereknek (nemtől függetlenül) borzasztóan negatív, például egy göröghöz képest.

2020. szept. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon nem.

Görögöket írta valaki fentebb. Nos igen. Nézegettem görögöket facen (átlag embereket) 10-ből 9 nagyon helyes volt. Bár kinek mi tetszik.:)

2020. szept. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ezt biztos, hogy egy ferfi irta ki.

Nezd meg a norveg, sved pasikat. Alexander Skarsgaard lassan ronda koztuk.

2020. szept. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!