Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet azt bárhogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet azt bárhogyan mondani egy lánynak, hogy én mindenképpen szeretném látni smink nélkül az arcát, mielőtt összejönnék vele? Mikor lehetne ezt elmondani neki az ismerkedés alatt?

Figyelt kérdés
2020. szept. 23. 21:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
26%

Bármikor elmondhatod, csak nincs értelme.

Én 30 alatt csak nagyon-nagyon minimális sminket viselek el. Egy 20-as lánynak nincs semmi szüksége rá.

Viszont 30 felett teljesen elfogadom.


De annyi értelme van a sminknek, hogy azt is lehet nagyon ízléstelenül és nagyon ízlésesen is csinálni. Volt olyan barátnőm, aki láthatóan sminkelt, de nála a feltűnős smink tudott ízléses lenni.

2020. szept. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
97%
Ugye nem volt még soha nőd?
2020. szept. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Egy barátnőm volt, 4 évig jártunk, tavaly lett vége. Most 22 éves vagyok
2020. szept. 23. 22:04
 14/25 anonim ***** válasza:
97%
Keress olyat, aki nem sminkel.
2020. szept. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
50%
Te se lehetsz egy szépség
2020. szept. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
88%
Mond el neki ugyanígy ahogy ide leírtad "meg akarom nézni az arcod smink nélkül, hogy el tudjam dönteni akarok-e veled járni". S máris eldől a problémád, hogy fogsz-e vele járni vagy sem :)
2020. szept. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
66%
Én megértem a kérdezőt.natúr sminkkel is rengeteget lehet csalni. H
2020. szept. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
57%
Azért ha valaki ronda azt nem lehet 100 százalékosan eltuntetni. Az arc formát akkor is látod, ha nagyon ragyas a bőre azt is. Szóval látható az azért milyen valójában.
2020. szept. 24. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem mondjuk ez nagyon kínos lenne ha pl nekem mondana valaki ilyet. Mondom ezt úgy, hogy maximum szempillaspirált vagy szemhéjtust használok.

Oké összefutsz a lánnyal a parkban, ránézel "hm így nem tetszik, na megyek szia".

Vagy akkor a lány is mondja, hogy "gyorsan told le a gatyád, hadd nézzem meg mekkora, mielőtt összejönnék veled".

De hogy hasznos tanácsot is adjak: mondd neki, hogy csinos, de szerinted smink nélkül még gyönyörűbb lenne, mert nem kell sminket használnia hogy szép legyen.

Sokan kicsípik magukat a randikra, de lehet hogy megkönnyebbülne ha nem kéne, mert neked úgy tetszene jobban. Aztán vagy megfogadja és legközelebb nem sminkel vagy nem.

2020. szept. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
15%
Miért kéne a hazugságot meg a sunyi manipulálást eltűrnie? Lehet hogy a vakolat alatt már vénlány vagy ráncos, esetleg ragyás.
2020. szept. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!