Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet azt bárhogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet azt bárhogyan mondani egy lánynak, hogy én mindenképpen szeretném látni smink nélkül az arcát, mielőtt összejönnék vele? Mikor lehetne ezt elmondani neki az ismerkedés alatt?

Figyelt kérdés
2020. szept. 23. 21:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
36%
"Vagy akkor a lány is mondja, hogy "gyorsan told le a gatyád, hadd nézzem meg mekkora, mielőtt összejönnék veled"." Az a baj, hogy vannak, akik ezt meg is csinálják.
2020. szept. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
74%

Aki ennyire sminkmániás, attól szerintem nem tudsz ilyet kérni. Smink nélkül már semmi önbizalma sincs az ilyen nőknek 😕 szóval szép fokozatosan, lassan...



(Strandról meg annyit, hogy létezik vízálló smink 😃 )

2020. szept. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ráncot, pattanást nem lehet eltüntetni, mivel az 3D-s. Ha élőben látod, látni fogod a ráncot, a dudort. Olvastam, hogy hollywood-i sminkesek is inkább eltüntetnek egy egész karos tetoválást, mint egyetlen pattanást, mert utóbbit lehetetlen. Okosodj picit.
2020. szept. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
92%
Nem az az önbizalom romboló, hogy nem lehet rajta smink, hanem hogy egy idegen, akivel még nem is vagyok kapcsolatban, már parancsolgat. Nem sok jót ígér ez.
2020. szept. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ilyen alapon mondd meg neki azt is hogy ne aludjon, ne krémezze be az arcát és legyen fáradt és stresszes. Hidd el nagyobb a változás mintha kihagyja a szájfényt..
2023. ápr. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!