Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet lenne felkeresnem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne felkeresnem, ha letiltott?

Figyelt kérdés

Volt régen egy szexkapcsolatom, ami egyik napról a másikra befejeződött. Évekig nem találkoztunk, de néha írtunk egymásnak.

Aztán felkerestem, úgy tűnt ő is benne van, hogy nosztalgiázzunk. Na a talit szex helyett, inkább romantikus irányba vitte. Dicsért, bókolt, összekulcsolt kézzel sétáltunk stb. Jó érzés volt, de kellemetlenül is éreztem magam, mert nekem ez nem fért bele. Nem értettem, hogy mi van, tudta, hogy egy kis szexért nem kell a csillagokat lehazudnia.


Egyik éjjel aztán áthívtam. Erre ő váratlanul közölte odavan értem és mit tegyen, hogy észrevegyem. Azt hittem csak viccelődik. Lefagytam, nem tudtam hirtelen mit mondani és ő erre azt hitte, hogy szórakozom vele, ezért inkább hazament és mondta, hogy többet nem találkozunk és tiltott. Akkor este jöttem rá, hogy vannak bizonyos érzéseim felé, amit magamnak se vallottam be.


Eltelt 5 hónap, ez idő alatt nem próbáltam meg megkeresni. Nem azért mert nem akartam, hanem tiszteletben tartottam a döntését. De most úgy érzem, hogy meg kéne próbálnom tisztázni vele.


2020. szept. 25. 17:58
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
19 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ez ostobaság volt a részedről, így utólag már nehéz lesz kijavítani.
2020. szept. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Már késő.
2020. szept. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Ha szereted, egy próbát megér. Vesziteni valód nincs.
2020. szept. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Semmit nem veszíthetsz.
2020. szept. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Kérlek, csak akkor próbáld meg felkeresni, ha biztos vagy a saját érzéseidben. Játszani nem ér.

Sok sikert kívánok!

2020. szept. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem biztos, hogy csak te rontottad el, de hajrá! Próbáld meg, maximum ismét csalódsz.
2020. szept. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem szeretnék vele játszani! Szeretnék adni egy esélyt, hátha sikerül. Ha pedig ő nem reagálna vagy nem szeretné, akkor nem keresném többé.
2020. szept. 25. 20:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a hajó már elment. :)
2020. szept. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!