Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ajánlkoztatok már fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ajánlkoztatok már fel férfiaknak?

Figyelt kérdés

2020. szept. 26. 13:39
A kérdező szavazást indított:
Én? Soha.
Volt már rá példa.
Rendszeresen fel szoktam ajánlkozni férfiaknak.
32 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Ha nem mutatja ki egyértelműen, hogy én is bejövök neki, akkor ki sem mutatom, hogy tetszik. Nem hogy felajánlkozzak.
2020. szept. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Volt ilyesmi, még fiatalabb koromban. Mondjuk ott a srác tette meg az első pár lépést, de annyira tetszett, hogy a végén én rontottam ajtóstól a házba. Nem lett belőle semmi extra, de amíg tartott, addig isteni volt:)
2020. szept. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az mit jelent?

Hogy kezdeményez ismeretlennél szexet?

2020. szept. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En is ezt kérdem.Valamint honnan tudod h bejosz a sracnak? Ha meg igen akkor miert nem ő nyomul?
2020. szept. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sosem tenném. Nem azért mert nem történt meg hogy tetszett egy pasi, egyszeráen azért mert tudom, még ha bejövök is Neki már nem lesz belőle semmi ha én teszem meg az első lépést. Az már más kérdés,hogy jelzem Felé azt,hogy nekem bejön, bármivel, bárhol, amikor alkalom van rá. De egyszer, és úgy,hogy jól tudjak belőle kijönni ha mégsem akar semmit.
2020. szept. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem szorulok ilyesmire. Ez a ronda nők kiváltsága.
2020. okt. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!