Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a helyes döntés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés? Csak normális válaszokat várok.

Figyelt kérdés

Barátnőm rájött, hogy megcsaltam (most mindegy, miért), de azóta már többször megbántam és valóban csak őt szeretem. Azt mondta, két lehetőségünk/lehetőségem maradt:

1. Szakítunk.

2. Azért, hogy ne fordulhasson elő ilyen még egyszer, erényövet zár rám, és csak akkor enged szabadon, ha együtt vagyunk: [link]

Próbáltam már egyezkedni vele, de nem tudom jobb belátásra bírni (és emellett meg is tudom érteni), én viszont továbbra is szeretem. Mit mérlegeljek a választás előtt?


2010. aug. 7. 15:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én a lány helyébe dobnálak.
2010. aug. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Ez már beteges, ez a erény öv.. Szerintem menekülj..

Elhagyod és ha úgy alakul, hogy szeretitek egymást akkor egymásra találtok úgyis...


Jah és hülyeség a megcsalás... Ha már ott voltál bármi volt a kiváltó ok gondok vannak a kapcsolatba..

2010. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
őő.sztem inkább szakits. elég marhaság ez az erényöv. olyan középkori. éskülönbenis. találsz ennél sokkal jobb nőtis. aki nem erényővet akrneked hanem csak szimplán probál megbizni benned ujra. csáóó
2010. aug. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nyakörv kéne rád, nem erény öv!

:)

2010. aug. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Most komolyan! - mégis mit csinálnál reggeletne, vagy ha napközben spontán merevedésed van? - megőrűlnél a fájdalomtól, ez csak egy szexuális játék, nem arra való, hogy a barátnőd így próbáljon maga mellett tartani! Elég szánalmas, ha egy nő ennyire nem bízik magában, és még meg is alázkodik, ne hagyd hogy ezt tegye, inkább engedd el!
2010. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Jo istenem, emberek, ti tenyleg bedoltok ennek a kamukerdesnek???? hat lattatok azt a kepet? atyaeeeeg! mennyi naiv ember
2010. aug. 10. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!