Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy egy felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy felnőtt férfi éjszakáig játszik, majd késő este szakít csak időt a barátnőjére? Vagy megcsalásról van szó?

Figyelt kérdés

27 éves férfiről van szó.


A kapcsolat elején vagyunk még (2 hónap). Eddig távkapcsolat, de pár hét múlva költözik vissza ebbe a városba, ahol élek.


Nagyon sokat játszik egy bizonyos játékkal. Munka után bevásárol, majd játszik (elmondása szerint).


Az esetek döntő többségében este 10 után “kerül rám a sor”, mert délután a vásárlás után játszik, majd 8-kor jut eszébe, hogy másnapra főznie kellene valamit (ezt sem nagyon értem). Már szóltam neki, hogy ez nekem késő, mert a munkám miatt másnap hajnalban kelek és komoly szellemi munkát végzek, ha elnézek valamit, azt emberi életek bánhatják. De ebből sem értett. Volt, hogy vártam, hogy videóhívás legyen, de 10 után jutott eszébe szólni, hogy nagyon elmerült a pakolásban.


Volt már példa arra is, hogy a szakadó eső miatt nem mert egy péntek este haza jönni (250 km-es táv pályán).


Már utaltam rá neki, hogy “ha kapcsolatban vagyok, nálam csak az adott fél van, más nem”. Azt mondta, hogy nála is.


Létezik, hogy a játék szippantotta be ennyire vagy nem érdeklem és más csaj van a dolgokban?



2020. szept. 30. 22:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én tudok úgy játszani, hogy közben veled is beszélgetek. Az megfelel? :D
2020. okt. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pasi valami sültbolond. Nekem értem mit tepersz utána. Este 10 után én nem is vagyok senkinek se elérhető, akkor bunkóság zavarni.
2020. okt. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mindig van magyarázat, miért nem keres, hát persze. Bármi oka is legyen, teljesen mindegy. Nem érdekled, ennyi. Én elsétálnék inkább onnan, ahol teher vagyok.
2020. okt. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!