Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért nem szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem szeretnek olyan gyereket nevelni akit nem ők szültek? Ezek szerint ők sem az eszükkel gondolkoznak, hanem csak ösztönből?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdésből kiderült, hogy a nők több mint 90%-a nem nevelné más nők gyerekét. De kérdem én, hol van ebben a logika? A gyerek attól még gyerek fajfenntartás szempontjából, hogy nem te szülted speciel. Mégis ragaszkodnál a saját génjeidhez? Az már nem is indítaná be az anyagi ösztöneidet, ha más nő petefészkében fogant a gyerek?

Akkor ezek szerint mégis csak a nők az igazi evolúciós ösztönlények, nem is igazán a férfiak? (pedig az utóbbiakról terjedt el, hogy azok)



2020. okt. 1. 16:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

A férfiak sem szeretnek olyan gyereket nevelni, akit nem ők nemzettek.



A gyerekkel rendelkező férfiak 90%-a is olyan nőt szeretne később, akinek nincs gyereke, vagy ha van, akkor lehetőleg már kirepült.


(btw, az itteni válaszolók általában elég fiatalok, nagyon gyorsan megváltozik az erről alkotott véleményük, amikor egyedül maradnak egy gyerekkel, akkor mocsok pasik miért nem fogadják el őket mindenestül :))

2020. okt. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kisgyerekekkel dolgozom, nagyon szeretem őket, de nem indítják be az anyai ösztöneimet. Van gyerekem, őt teljesen másképp szeretem. A férjemnek is vannak gyerekei az előző házasságból, szeretem őket, de nem anyaként. Egy örökbefogadott gyereket, akit kicsi korától én nevelek, biztos anyaként tudnám szeretni.
2020. okt. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Ezt a marhaságot....ebben nincs semmi kivetni való.


Elsősorban miért is akarna bárki akár nő vagy férfi olyan emberrel összejönni akinek van már gyereke? Hacsak lehet mindenki egyedülálló gyerektelen társat keres.


És mindenkinek más a saját és elsőre egy idegen gyerek.

2020. okt. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem a te logikádat, amúgy miért kellene mások gyerekét nevelnie?


Végülis felmerül a kérdés, hogy ezt meddő nők állították? Mert amíg valaki képes gyerekszülésre, addig is nem értem, hogy miért döntene úgy, hogy a sajátja helyett mások gyerekét nevelné.


Ha neked az a dilemmád, hogy meddő nők sem vállalják az adoptàlást, akkor az még érthető...

De amúgy termékeny nők esetén normális, hogy valaki a saját gyereket választja..

2020. okt. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Még mindig több nő van aki neveli a párja gyerekét, mint férfi. Teljesen logikus, hogy miért nem hajlandó erre valaki.
2020. okt. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ez társadami kérdés is, nem csak nemi.


Például latinamerikában kiemelkedően sok olyan család van, ahol a 2 szülő mellett van 4 gyerek, de ebből 1 közös, aztán mondjuk a nőnek két apától két másik (vagy akár a férfinek).


Ott ezek a patchwork családok teljesen természetesek, a férfiak is van, hogy viszik a gyerekeiket, akik több partnertől vannak, a nők is.


Nálunk a társadalom is furcsán tekint arra, amikor mondjuk egy fiatal, ereje teljében lévő ember (mindegy, hogy nő vagy férfi) felvállalja a párja gyerekeit, főleg, hogy nálunk azért nem jellemző a 3-4+ fős gyerekszám, tehát ha van 1 gyerek, akkor az vagy az övé vagy nem, nincs nagy választás.

2020. okt. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A tyúk is agyonvágja az idegen csirkét. A saját génállományára akar erőfeszítést tenni. A természet rendje.
2020. okt. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez pont nem ösztön hanem józan ész. Okos nő nem neveli más nő gyerekét. Gyerektelen férjét választ magának.

Ha a kérdés az örökbefogadásról szókt, akkor azt nem tudom

2020. okt. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Talán a férfiak szeretik más gyerekét nevelni?


És nagyon nagyot csúsztatsz kérdező. Az a kérdés a fiatal lányokról szólt, amikor idősebb, gyerekes pasi próbálkozik náluk. Persze, hogy ezt nem akarjuk.

A szintén gyerekes, harmincas nők körében biztos hogy sokkal nagyobb lenne az elfogadás.

2020. okt. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%

"Még mindig több nő van aki neveli a párja gyerekét, mint férfi."


ez nagy tévedés! Mo-n általában a gyerek a nővel marad, és ha ez igaz lenne, akkor a gyerekes nők nagy számban maradnának egyedül pedig magam körül azt látom, hogy többségük a második párjával van.

2020. okt. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!