Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szeretnek egymásba az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szeretnek egymásba az emberek? Hülye kérdés de ezen sokat gondolkozom. (Lent)

Figyelt kérdés
Szóval úgy értem, hogy van kb. 7 milliárd ember a földön és ugye egymáshoz közel laknak általában a párok vagy mondjuk 20-30 km-re.... Jobb esetben. Sokan szokták mondani, hogy biztos szereti őket is valaki valahol vagy valahol ott van az igazi. Pont a valaholon van a hangsúly. Mi van ha tényleg a világ másik felén lakik az aki valakinek az igazi lehetne. Az egy dolog, hogy ugye csak a környezetünkből tudunk választani. De ha onnan senki nem tetszik? Vagy pl. aki beléd szerelmes az neked nem jön be akibe pedig te vagy szerelmes annak meg te nem jössz be. A lényeg pedig: A sok ember között, hogy lehet (egyesek elmondása szerint) könnyen olyan embert találni akit te is szeretsz és ő is szeret téged? Szerintem ez baromi nehéz! Nem nagyok az igényeim de én így érzem. Ezzel ti, hogy vagytok? Eközött a sok ember között, hogy találnak néhányan olyan könnyen párra? Bocsi a hülye kérdésemért csak szeretném tudni a ti véleményeteket is erről. Előre is köszi a válaszokat:)

2013. dec. 25. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Kompromisszum. Ha mész az utcán és megéhezel, meglátsz 50 és 200 méterre is egy boltot, melyikbe mész?!
2013. dec. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Költőnő? ***** válasza:
csak nyitottnak kell lenni
2013. dec. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem csak EGY igazi van. Én is elég válogatós vagyok, mondjuk 500, vagy 1000 pasiból egy jön be összességében (személyiség, külső, kor, életstílus, stb. alapján).

A titok: keresgélni kell, és nyitottnak kell lenni BÁRMILYEN ismerkedésre, tehát nem csak kapcsolatra, hanem barátkozásra, könnyed beszélgetésre is. Ugyanis a legértékesebb emberekre ÍGY lehet bukkanni.

2013. dec. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Igazatok van!
2013. dec. 25. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!