Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 22 évesen hol találhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen hol találhatok olyan lányt aki komolyan gondolkozik, megbízható és párkapcsolatot szeretne?

Figyelt kérdés
Én ilyen lányt keresek de egy normális, őszinte lányt sem találtam, csak a szórakozásnak és az ivásnak élnek úgy látom.
2019. dec. 17. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:
jól látod
2019. dec. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Aki nem a szórakozásnak és ivásnak él, hogy a te szavaiddal éljek, olyat nem ott fogsz találni. Célszerűbb különféle hobbihoz kapcsolódó helyeken, eseményeken keresgélned.

De amúgy, szólj ha találsz olyat.

2019. dec. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az idősebbeknél, esetleg elváltaknál keress.
2019. dec. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bárhol

Én Tinderen ismertem meg a párom, soha nem voltak komolytalan céljaim és úgy gondolom, kimerítem a normális fogalmát. Ott van a 20-as korosztály, ennyi igazából a sztori, idősebbek meg nem érdekeltek soha.

23N

2019. dec. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4 szexpartnerkereső alkalmazással keresi élete párját


""kimerítem a normális fogalmát""

2019. dec. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én versenyszinten sportolok, így sosem iszok alkoholt. Úgy érzem, a korosztályomban (23) lehetetlen kapcsolatra képes, felnőtt, önálló férfit találni. A hűség mostanában nagyon ismeretlen fogalom és mindenki (k)anál szexet akar meg mélytorkos szoptatást naponta kétszer. 40 kilós páwagyerekek, női ruhákban. Ezekkel tervezni közös jövőt? Inkább maradok egyedül, minthogy beérjem szintemen alulival. :)
2019. dec. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mi a gond a mélytorokkal?
2019. dec. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5: olvastad a Google play leírást? Benne van, hogy szexpartnerkereső? Nincs. Az mégis hogy lehet? Úgy, hogy ismerkedős app.


És a húszas korosztály ezt használja. Komoly kapcsolatra is. Nem egy embert ismerek, akinek onnan lett több éve tartó kapcsolata, házassága. És sok más emberrel is találkoztam a páromon kívül ott, aki ugyanúgy komolyat akart nem alkalmit.


Nem kell tolnod a kretén dumát, csak magadat égeted be.

2019. dec. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is pont ilyen férit keresek, de ez szintén lehetelennek tűnik. Úgyhogy nem vay egyedül.
2019. dec. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!