Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én látom úgy hogy menekül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy hogy menekül előlünk?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy ő volt oda éveken keresztül hogy legyen gyerekünk.

Na most, én úgy gondolom hogy ő nem volt tisztában azzal mivel is jár egy gyerek. Építőiparban dolgozik tehát mennek más városokba is. Amikor a városban befejezték a munkát ő direkt mondta a főnökének hogy nem baj ha távolabbra teszi. Most 2 óra a munkahely. Este fél 6kor ér haza. Utána elkezd itthon melózgatni, de ez minden napos. Nem játszik semmit a gyerekkel, semmit nem foglalkozik vele. Mindent egyedül kell megoldanom. Nem megyünk soha sehova együtt. Vasárnap van itthon egész nap, akkor is egész délután alszik én egyedül mászkálok a gyerekkel. Teljesen mintha egyedül nevelném.

Velem is alig foglalkozik.

Már arra is gondoltam hogy van valakije viszont nem találok bizonyítékot.


2020. okt. 2. 23:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Gratulálok, hogy szültél neki! Okos vagy!🙂
2020. okt. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Este fél 6-ra én nőként sem érek haza, nem hinném, hogy van valakije. Mi lenne, ha beszélnél vele, hogy nem veszi ki magát a családi életből, és jó lenne, ha változtatna?
2020. okt. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem csak te, én is így látom.
2020. okt. 3. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A ffiak hajlamosak nem felnön apává es nem valtoztatni semmit az eletükön azert mert erkezett egy uj fö.

Nem szeretnek munka utan a gyerekkel lenni, bezzeg a nötöl elvárjàk meg le is lépnek mert nekik jár a pihenés,a nö meg fulladjon bele.

2020. okt. 3. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

*Aztan a nö kiég, es kecserelik friss üdère es azert is a nö a hibàs.


Egy nö magànak szül.örök törveny.

2020. okt. 3. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%

"Mindent egyedül kell megoldanom"


Na ja, mert azt gondolom természetesnek veszed, hogy eltartja a seggedet a gyerekkel együtt.


Pfej, bmeg, semmirevaló köpedékek a mai nők.

2020. okt. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%

Most nagyon febasztad az agyam.

Bevállal szaros munkàt idegen városban szar körúlmènyek között hogy nektek legyen meg mindenetek.

Egész nap dolgozik, utazik aztàn hulla fàradtan otthon is dolgozik mèg.

Biztos direkt csinàlja hogy tèged idegesítsen.

2020. okt. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Nemcsak te látod így. Sokan csak legyártják a gyereket azzal a címszóval, hogy majd a nő elkínlódik vele. Neki semmi teendője nincs a továbbiakban vele. A gyerek kell, mert csak, aztán ennyivel le is van tudva részükről.

És sajnos tény, hogy tényleg úgy érdemes belevâgni a gyerek nevelésbe egy nőnek, hogy felkészült legyen arra, hogy szükség esetén egyedül is elbírja. Nem ez lenne a normális, de a hímneműek többsége nem igazán szeret a gyerekkel bajlódni. Ők csak a dolog kellemes oldalát hajlandóak bevállalni, az elélvezést, amit a fogantatás közben éreznek. Ezzel részükről le is van tudva a részvétel.

2020. okt. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
97%

Imádom ezt az "értetek dolgozik", meg "elfárad a melóban" szöveget. Drágáim, miután az a gyerek bölcsis/ovis lesz, anyu ugyanúgy visszamegy melózni, és kapaszkodjatok meg: ő is elfárad a munkában! És nahát, mégis foglalkozik a gyerekkel! Vajon hogy lehet ez? Ja, úgy, hogy nem picsog, hanem felnőttként vállalja a felelősséget, és a saját döntésével járó nehézségeket. Ez az, amire egyes férfiak nem képesek, és "dehát én dolgozom" ürüggyel szarnak bele mindenbe. Inkább ezek a köpedékek.

Ja, és akkor ha én kétgyerekes anyaként, a saját vállalkozásomban keresek annyit, hogy egyedül is el tudnám tartani az egész családot, akkor nekem se kell foglalkozni a gyerekeimmel? Szép is lenne, ugye?

Fel kéne inkább nőni, és ha akartatok gyereket, akkor oda kell bizony tenni magatokat, akkor is, ha fáradtak vagytok. Mert a nő is az, csak ő nem dobhat el mindent, mert ugye valakinek muszáj csinálni. Ja, és a gyereket baromira nem vigasztalja, hogy érte dolgozol, neki hiányzik az apja, csak szólok. Később, ha már érti, max hálás lesz érte, de érzelmileg baromi távol lesz addigra. Aztán majd lehet nem érteni, miért szarik a gyerek apu fejére.

2020. okt. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolsó tökéletesen megfogalmazta!

Én is itthon dolgozom, nem ő tart el. Sőt annak a 2 kedves válaszolónak üzenem, hogy ha van aki vigyáz a gyerekre énis bármilyen kőműves munkát megcsinálok.

Mellesleg attól hogy +2 óra oda és +2 óra vissza az út attól nem kap többet semmivel. Ha meg fáradt, istenem. Mondtam hogy keressen másik munkahelyet, segítettem volna keresni de nem hajlandó változtatni.

És igenis fárasztó hogy gyerek nélkül nem tudok menni sehova. El mehetek én barátnőmhöz de a kislányom is ott van, nyilván nem tudok nyugodtan leülni kávézgatni. Besokalltam főleg hogy 2 éve folyamatosan ez megy. Teljesen megszűntek az emberi kapcsolataim. Evvel ellentétben ő gondol egyet és elmegy haverjához kávézni, bemegy az anyjához órákra stb. Nem gond, de ő is vihetné ilyenkor a gyereket és esetleg meg tudnék inni csendben egy kávét...

2020. okt. 3. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!