Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért menekülnek előlünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért menekülnek előlünk, segédmunkás férfiak elől? Ennyire számít a money?

Figyelt kérdés

Meghallják mit dolgozom és onnantól menekülés van, sikítva menekülnek.


F/28


2019. júl. 15. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
ne mond el, hanem csak sok hónap után, amikor jobban megismert
2019. júl. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Hát azért ezt nehezen tudom vizualizálni, de szerintem nem a money-val van elsősorban gond, sokkal inkább vagy a stílussal, vagy pedig azzal, hogy nem a saját körödben keresgélsz.

Szóval ha két mondta között kettőt köpsz és felszívod a turhát agyig, attól mindenki sikítva menekülne, kivéve, aki maga is ezt csinálja.

illetve hogy kikkel próbálsz ismerkedni még lehet meghatározó.


Viszont ha avar, hogy segédmunkásként sikítva menekülnek előled a nők, miért nem tanulsz? Miért nem végzed el az OKJ-t, aztán leszel vállalkozó, aztán ki tudja mi?

Ez természetesen nem a segédmunkásságról szól, mint olyan, hanem hogy Te magad úgy érzed ez a baj, és ezt vetíted kifelé, hogy szégyenled, hogy kevesebbnek érzed magad tőle, miért nem indulsz el felfelé a ranglétrán?

Nem tudom, milyen segédmunkáról van szó, de egy OKJ 3-400 ezer Ft, a legtöbb helyen lehet fizetni részletre és többszörösen megtérül az első három hónapban, amikor már szakmunkás vagy.. ;)

2019. júl. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Pff, en az enyemnek azt mondtam munkanelkuli vagyok ram nezett kirohogott es azt mondta hogy majd megvaltozik :D
2019. júl. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Money...menekülés van...

Nem értem, miért nem egy lelakott, csóró, túlsúlyos segédmunkás minden pamacs álma.

Legalább a segédmunkás actymellel nyitód a reggelt?

2019. júl. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

A viselkedés a fontos ,nem is feltétlenül a money ahogy te írod :)

Legalábbis az Atlagos ,nem insta ribi lányoknak.

Ismerek olyan informatikai ügyintézőt a segédmunkás felét keresi csak épp jobban hangzik ... :)

2019. júl. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha okos lennél kitanulnád a bádogos szakmát, meg csak ki sem kell menned Ausztriaba (ahogy 800 nettót kapnak), itthon is megkeresik a 6-700at, mint egy vezető. A piaci réseket kell megtalálnod :)
2019. júl. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Nem a money hanem az ambicio, tudas, hatalom, dominancia. Nem biztos hogy sokkal jobban keresek diplomataként, de ettol beindul a lanyok fantaziaja, jogosan:)
2019. júl. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
A többi dolgot is írd le magadról: alkoholizmus, nulla ambíció, egy szobát bérelsz, gyűlölködsz az oldalon ahelyett, hogy valami értelmeset kezdenél magaddal, pedo hajlam tizenéves kis "pamacskákkal"
2019. júl. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Anno meg amikor megismertem a férjem ő is segéd munkás volt.Es igen a földön aludtunk amikor osszekerultunk meg ágyunk sem volt egy ideig,egy egy szatyor ruhank volt,de eletelmben olyan boldog es szerelmes nem voltam mint akkor.Mára fel milliót is megkeresi majdcsak,majdnem 3 meteres az agyunk o alszik jobb oldalon en meg bal oldalt..nagy tavolsaggal közöttünk..szoval nem minden a pénz.A penz amugy is elviszi az embert,foleg ha mar sok van.Ha normális lányt keresel es nem a pénz ehes szukàkat akkor nem lesz gond.
2019. júl. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A segédmunkásnál nincs lejjebb.
2019. júl. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!