Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pszichopata az aki kötődés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichopata az aki kötődés, érzelmek nélkül tud szexelni valakivel hosszútávon?

Figyelt kérdés

Az én gondolkodásom szerint, ha valakit sokat ölelek, csókolok, megérintem akkor boldog leszek, ha a legintimebb kapcsolatba kerülök valakivel elkezdek kötődni hozzá, lelkileg, testileg. Itt olvasom a kommenteket és látom, hogy nők, férfiak írnak, hogy ez csak szex és ennyi. Mintha csak egy tárgyat dugdostak volna magukba vagy egy tárgyba dugdostak volna valamit. Az emberi része elveszik. Tényleg ilyen beteg lenne a társadalmunk, hogy ez a normális, hogy használjuk a másikat?

Nem tudnám elképzelni, hogy tárgyként bánjak egy emberi lénnyel, mert alapból tisztelettel fordulok a másik felé és tudom megérdemli.

Csak totálisan érzelmileg kiüresedett embert tudok elképzelni, aki ezt tudja csinálni robotként.


2020. okt. 4. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Nem.
2020. okt. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem, ez még nagyon, de nagyon messze van a pszichopata személyiségzavartól. Lehet, hogy téged kedvükre irányítanak a hormonjaid és az érintéstől és a szextől egyből kötődni kezdesz valaki iránt, de ha valaki nem így működik, az még ettől nem lesz pszichopata. Ettől még ugyanúgy tisztelheti a másikat, ha nyílt lapokkal játszik az illető és nem ver át senkit, akkor ezzel a fajta típussal nincs semmi baj. Ha te nem ilyen vagy, ne menjél bele ilyen viszonyokba és kész, de fogd fel, hogy nem indulhatsz ki magadból, amikor másokről van szó. Te így működsz, ők úgy, egyikőtök se jobb a másiknál.
2020. okt. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De hogy lehet teljesen érzelemmentesen a legintimebb pillanatokban nem érezni??
2020. okt. 4. 12:50
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Nem kell kombinálni, nálunk okosabb emberek már rég megfejtették a pszichopaták ismérveit. Három fontos van ezekből:egy pszichopata nem szeret, nem szorong, és nem tanul semmiből.
2020. okt. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
3 Simán lehet. Te nem ez a típus vagy, szóval úgyse fogod megérteni, de van bőven olyan ember, aki teljesen külön tudja választani a vonzalmat-szexualitást a valódi érzelmektől. És ez még senkit nem tesz pszichopatává.
2020. okt. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem egy jól működő szexkapcsolatban (nem prostizásról beszélek nyilván és nem is egy éjszakás kalandokról) sosem teljesen érzelemmentes a szex. Van vonzódás, bizalom, szenvedély és tisztelet legalább. Ezek mind érzések. Attól, hogy nem vagyok szerelmes a másikba és nem akarok tőle többet, még jól eshet a közelsége, az érintése és egymás testi vágyainak kielégítése. Olyan, mint egy bizalmas barátság, csak ez nem a mélyenszántó gondolatok cseréjéről szól.
2020. okt. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!