Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nőknek kizárólag a jóképű férfiak tetszenek?

Figyelt kérdés
2020. okt. 4. 15:10
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
"a szépség relatív" - Bizonyos keretek között.
2020. okt. 4. 15:39
 12/38 anonim ***** válasza:
66%

A kérdezőt az frusztrálja, hogy a nagyon jó nőknek csak a jó pasik kellenek.

Cicamica, nagyon jó csaj nem jár bárkinek:)

De kérdezz meg egy nőt: Ők ugyanígy panaszkodnak, hogy egy nagyon jó pasit szinte képtelenség megszerezniük komoly kapcsolatra.

2020. okt. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

#12 mutatnál képet cicamicáról? Kíváncsi vagyok mit értesz nagyon jó nő alatt. Garantálom, hogy krvára el vagy tévedve. :)

Várom a képet.

2020. okt. 4. 15:55
 14/38 anonim ***** válasza:
50%
Az biztos, hogy veled nem csak a külső a probléma.
2020. okt. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
26%
Nem én vagyok a 12, de te vagy a Cicamica.
2020. okt. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező, ostoba vagy, mint a faék. A nők ízlése is ugyanúgy változatos, amúgy a férfiak külseje nem olyan változatos, mint a nőké, ez itt a baj. Nekem egyik barátnőm pasija sem jönne be, színészek közül is más típus tetszik mint nekik, sokszor a csúnyább, de érdekes arcú. Ami az alkatot illeti, sok nőnek bejön a vékony izmos, a normál vagy az aputest, van akinek a kigyúrt. Egyik nem sem szereti a betegesen sovány vagy kövér alkatot, pár perverz fat fant vagy anorex fant leszámítva. És még mindig nem érted párválasztás szempontjából, hogy a külső csak egy dolog a sok közül.
2020. okt. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

"De kérdezz meg egy nőt: Ők ugyanígy panaszkodnak, hogy egy nagyon jó pasit szinte képtelenség megszerezniük komoly kapcsolatra."


A nőkenek az a baja, hogy a Jópasi™ nem telepszik le mellette, hanem tovább áll és jön a következő nő, hosszabb-rövidebb ideig mellette marad majd ismét tovább áll. A másik oldalom meg ott van a nem jópasi, akinek semennyi időre nincs kapcsolata, mert nem jön be a nőknek. Érzed a két helyzet közötti különbséget? Ugye érzed...

2020. okt. 4. 16:04
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Válaszolok őszintén: Mert szeretnék fizikailag is vonzódni a páromhoz, ez alapvető ahhoz, hogy valakivel párkapcsolatot akarjak és élvezzem a szexet. Emellé lelkileg is egyezni kell.


Találtam ilyen párt, nem is minden egyes nő szerint jóképű a párom, de nekem pont ideálom, nagyon tetszik, és belsőre is összeillünk.

Volt előtte olyan párom, aki nem tetszett külsőre, de először azt hittem, hogy belsőre igen, majd kiderült, hogy belsőre még rosszabb, mint külsőre, de olyan is volt, aki jóképű volt, de belül egy kalap kaki. Mindkettővel vége lett, és utána jobban válogattam már, és így találtam meg a páromat.

2020. okt. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
71%
Megérkeztünk a tipikus gyakoris felfogáshoz. A jóképű pasik kizárólag szemetek lehetnek, a nem jóképűek kizárólag rendesek, a nők kizárólag a külső alapján választanak. :) Így van, a világ pontosan ilyen egyszerűen működik, az emberek egyformák. Lehet, hogy én vagyok te!
2020. okt. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
63%
Nincs különbség, mert én nem fekszem össze jópasikkal, ha nem szerelmesek belém, tehát ugyanúgy egyedül vagyok. Átlagos pasik voltak eddig az életemben, nem kell átlagosnál jobb külső, belsőre viszont válogatós vagyok és hidd el, nehezebb dolgom van, mintha csak a megjelenést nézném.
2020. okt. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!