Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők megtévesztése csalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők megtévesztése csalásnak minősül?

Figyelt kérdés

Büntetőjogi szempontból. Pl. egy férfi azt színleli hogy ő gazdag azért hogy szexeljenek vele.


Mondjuk gazdagságot "színlelni" hát csak addig a szintig lehet amíg nem kell anyagi dolgokat bevonni a játékba: pl. hazudhatsz ezt azt hogy mid van, meg ilyen olyan céged vagy lehetsz mindig öltönyben meg kamu névjegykártya hogy te xy fontos ember vagy stb.


De a valóságban nem tudom hogy valósítható meg olyan amit pl. a "Ki az a Clark Rockefeller?" vagy a magyar "Kaméleon" című filmekben csináltak a férfi szélhámosok?


Ti ilyennel találkoztatok való életben?



2020. okt. 4. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha az lenne, a férfiak és nők fele már hűsölne .
2020. okt. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Aki jogtalan haszonszerzés végett mást tévedésbe ejt, vagy tévedésben tart, és ezzel kárt okoz, csalást követ el.



A kár pedig anyagi kárt jelent. Ami nálad haszonként jelenik meg. A haszon is anyagi, a szex pl nem haszon ebből a szempontból.

Szóval ez nem büntetőjogi kategória önmagában.

2020. okt. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

A való életben nem tudod magad gazdagnak kiadni, hosszú távon nem megoldható. Az meg csak egy hiú ábránd, hogy felveszel egy olcsó, műszálas öltönyt, dobsz egy névjegykártyát, és a legjobb csajok dobják is hanyatt magukat.

Kétféle nő hajt a pénzre.

Az egyik az amatőr, aki mindenkit csak kihasznál. Tipikus olcsó ribi kinézet, kínaiból és a plázából öltözik, mindene kint. Ő akkor fekszik, ha kap valamit. Koktélok, éttermi vacsora, táska, kocsival viszed a se.ggét mindenhova, te fizeted neki a körmöst, fodrászt, stb. Ez rövid távon se olcsó.

Ahoz, hogy átverd, kell egy jó öltöny, ami egy 50-70 ezres tétel. Plusz minőségi cipő, ing, öv, óra. Mondjuk legyen 100 ezer csak a ruha rajtad. Leszólítod, meghívod egy italra. Egy koktél nem lesz elég, hogy leitasd, és hanyatt dobja magát. Simán otthagysz 40-50 ezret. Plusz ugye a minimum, hogy a kocsiban, amit ha bérelsz, az egy jobb, drágább modell, ahol a kaució se két fillér, de azt visszakapod. Napidíj 30 ezer. Plusz a belépő, a jobb szórakozóhelyekre, mert az ilyen nők nem a sarki kocsmába járnak. Szóval ott tartunk, hogy olyan 200 ezredbe fáj úgy tenni, mint ha egy gazdag vállalkozó csóka lennél, aki kilóra veszi a nőket.

Az igazi gold digger kategória meg nem neked való. Most nem írok neveket, jó? Őket nehéz átverni, mert vele esélyed sincs ismerkedni, ha nem vagy gazdag és híres. Neki mit mondasz? Te vagy a Berki? Esélyed sincs.


Olyan nő meg nincs, az egy nem létező kategória, aki azért fog szopni a mosdóban, mert látott nálad egy slusszkulcsot mercis logóval, és beéri egy sörrel előtte. 😂😂😂😂

2020. okt. 5. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem büntetőjogi kategória.

Ez " csak" erkölcsi kategória...

2020. okt. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%

"A való életben nem tudod magad gazdagnak kiadni, hosszú távon nem megoldható."

Ki akarja hosszútávon? Mit számít ha lebukik miután megfarkalta? Engem sem érdekelne. Hosszútávú kapcsolatra alkalmatlan a nők 99%-a, tehát nem számítana. Az meg h mit gondol? Megint csak kit érdekel, neve senki, kuss.

2020. okt. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Előttem jól leírták. Ha olyan nő kell, aki pénz szaga miatt megy el veled, eleve egy jó kocsival kell megjelenj, ápoltan, drága holmikban, elvinni egy normális helyre, mert gazdag pasi létedre nyilván nem a sarki kocsmába fogod vinni szigorúan 3 deci kólára, érted.

Ennyi erővel mehetsz egy prostihoz, nem kell színészkedned és tuti lesz szex.

Az előző verzióban benne van, hogy eteted, itatod, de nem lesz rögtön szex stb. Semmi értelme ennek színháznak így.

2020. okt. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%

Futottam bele neten ilyembe amúgy.

Előadta, hogy milyen menő kocsija van, hogy egy ügyvédi irodában dolgozik, nagy jövő előtt áll, még a koráról is hazudott, kb csak a neve volt igaz.

A vicc az, hogy engem ezek soha nem érdekeltek, nem vagyok rászorulva, van lakásom, munkám, kocsim, éltem már kétkezi munkással, nálam ez nem szempont.

Szóval mikor elkezdtünk randizni a szupermenő kocsija épp szervizben volt huzamosabb időre, mert valami méregdrága külföldi alkatrészre várt(persze nem volt igazából kocsija), lebukott, hogy nem ott dolgozik ahol, sőt, igazából tartósan sehol, a szupermenő budai lakása közös albérlet másokkal(nem mehettem fel soha, csak lent vártam, mert épp kupi volt, vagy épp befogadta valami haverját, aki ott csövelt stb, mindig volt kifogáskifogás) .

Lebukott végül és elküldtem a rákba, a vicc, ha nem akar joooval többet mutatni mint aki, akkor is randiztam volna vele, mert nagyon trtszett külsőre, jó humora volt, stb, de így már nem kellett.

2020. okt. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!