Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire probléma az ha nőként csak az orális szexet szeretem?

Figyelt kérdés

Imádom csinálni és azt is szeretem ha nekem csinálják (akár kézzel is).

Viszont magát az aktust már nem szeretem simán elvagyok nélküle.



2020. okt. 5. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Én is igy vagyok vele. De én csak másnak szeretem csinálni, én már nem várom el..


Na?!:D Ez a gáz.

2020. okt. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Probléma??? A LEGJOBBB!!!!!!!!!!
2020. okt. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
43%
Egy olyan férfinak akinek 16 cm alatti mérete van pont ilyen csaj lenne az ideális. Én férfiként sokkal jobban szeretem az orális szexet oda-vissza. Számomra az aktus szaporodásra van, ennyi. Bár minden nő ilyen lenne.
2020. okt. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mint látod, férfifüggő. Az én párom speciel nincs oda az orálért (és nem azért, mert annyira szarul csinálom), a vaginális szexért annál inkább. Neki biztos nem lenne jó olyan nővel, aki csak cumizni szeret és dugás helyett nyalást vár. De látod, az előzőnek meg te vagy az álomnője.
2020. okt. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Te egy isten nő vagy. Mit nem adnák én egy ilyen kapcsolatért. Magát az aktust én sem annyira csípem.

Vagy hamar elmegyek, vagy hamar lepuhulok.

Kézzel egy kis simi sumi, szájjal egy kis nyali - fali, meg egyebek, ezt én is jobban csípem.

Ezt órákig tudnám csinálni. Az aktus csak pár perc sajnos. Nem egy nagy vasziszdasz. 😛

2020. okt. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

3-as vagyok. Osztom az előző véleményét. Számomra az orál sokkal bensőségesebb és élvezetesebb több okból kifojólag is.

A cumit simán kibírom akár 30-40 percig is, és a nyelvem sem fárad el nyalásnál. Nem kell hozzá gumi, a csajnak nem kell egészségtelen tablettákat szednie, és még vigyázni sem kell.

Az aktus nálam teljesen elhanyagolható dolog. Eleve nincs akkora méretem hogy a legtöbb nőnek hatalmas élvezetet okozzak (14-15 cm), arról nem is beszélve hogy kb. 3 perc alatt elélvezek.

2020. okt. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szerintem nemgáz énis igyvagyok vele.

27/f

2020. okt. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
150 kilos a kerdező akkor is nyaliznátok? Xd
2022. aug. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Aki a molettebb nőkre bukik az igen, aki a véknyakra azok meg nem.

Ennyire egyszerű. De ez a közösüléssel is így van.

Mindenki csak azzal tud eggyütt lenni, aki számára izgató.

2022. aug. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!