Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők mi az amivel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők mi az amivel lehet venni titeket a lábatokról?

Figyelt kérdés
Nem összességében értem. Tudom millió dolognak kell passzolnia, de most egy konkrét dolog érdekel ami imponál és nagyon tudtok örülni neki.

2020. okt. 6. 09:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Férfias, kezdeményező, kicsit huncut, humoros viselkedés.

Nem volt kérdés, de azért leírom, hogy mi az, ami ezzel szemben kiábrándító: amikor ráfeszül a dolgokra, illetve behódolóan viselkedik.

2020. okt. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már annak is örülök, ha határozott és intelligens, nem egy paraszt...
2020. okt. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem az a legférfiasabb tulajdonság, ha egy férfi tevékeny és ügyesen barkácsol a ház körül.

Az ápoltság, ami még fontos, meg a humorérzék. Illetve nagyon fontos, hogy hasonló legyen a szemléletünk olyan kérdésekben, ami az egyikünknek vagy mindkettőnknek fontos.

Nyilván sokmindent fel lehetne sorolni, amik nem elhanyagolhatóak. Sok ember írja azt,hogy az anyagiak sem elhanyagolhatóak.

Volt már olyan párom, aki tényleg jól keresett, de kb semmire nem jutottunk együtt, mert folyamatosan olyan dolgokra szórta el,aminek semmi látszata nem volt. Én inkább egy minimálbérest választok társnak, ha szeret otthon tenni venni és közös nevezőre tudunk jutni, hogy a kevesebbet hogyan osszuk be .

Sokkal többre lehet így haladni és ez a mentalitás nagyobb biztonságot ad,mint az hogy valaki jól keres.

2020. okt. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Azért durva, hogy nők mennyivel normálisabbab tudnak válaszolni egy kérdésre, mint férfiak (átlagolva) .
2020. okt. 10. 08:18
 15/16 anonim ***** válasza:
76%

Intelligencia és az ezzel párosuló humorérzék meg tényleg az odafigyelés, megértés. Nekem ezek hiányoztak az utolsó kapcsolatomból.

Ami még fontos, hogy életrevaló legyen (ez pedig az első kapcsolatomban nem volt meg).


Jó, ha sok dologban hasonlít az értékrendünk, vagy ha nem, akkor legalább ő is nyitott a kompromisszumra vagy az elfogadásra.


A konkrét egy dolog pedig: tetszik ha nincs elveszve a ház körüli munkákban, és nem kell minden szirszarért szerelőt hívni.

2020. okt. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
55%
Segítőkész és figyelmes, nem csak velem, de más emberekkel is, nekem talán ez a legfontosabb. A humor elengedhetetlen (nyilván mindenkinek más a humora, lényeg hogy kettőnké passzoljon:D), és szerintem az intelligencia is vonzó, ha nem megy át tudálékosságba. Szeretem azt is, ha valaki magabiztos, meg mer szólítani, de ne legyen túl domináns, nem szeretném alárendeltnek érezni magam mellette. (Persze az se jobb, ha a nő hordja a nadrágot, nekem az előző kapcsolatom ilyen volt, nagyon kifárasztott, hogy nem éreztem mellette nőnek magam, szinte mindent nekem kellett csinálnom.) És ami nekem még nagyon tetszik, ha szenvedélyes valaki. Egyszerűen imádok szenvedélyes embereket hallgatni, ahogy a munkájukról, hobbijukról, érdeklődési körükről mesélnek, szeretem ha valaki élvezi az életet. Számomra az egyik legkiábrándítóbb dolog a világon, ha valaki 0 életkedvvel végigszenvedi a napi 8 óra munkát, majd hazamegy, és beül a tv elé, vagy csak panaszkodik, de nem tesz semmit a jobb élet érdekében, nincs benne semmi ambíció vagy motiváció, azt sem tudja, mit akar kezdeni az életével. Még tudnám folytatni, de talán ezek a legfontosabbak számomra, egy ilyen férfi biztosan levenne a lábamról.:)
2020. okt. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!