Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viszonyulhat hozzám? L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viszonyulhat hozzám? L

Figyelt kérdés

Előre is: Tudom hogy túlkomplikálom, de fontos ez nekem, nézzétek el légyszi :)

Van valaki aki 23 évvel idösebb nálam, és sajnos eléggé bejön. Valamikor tök jól esik, azt veszem észre rajta hogy bejövök neki. Ma meg például szinte nem is nez rám amikor elmegy mellettem stb. Egyik ilyen alkalommal amikor elsétált mellettem, amíg jött felém rám sem nézett, és amikor már majdnem elment mellettem akkor visszapillantott rám.

Ez mit jelent? Köszi a normális válaszokat🙏


2020. okt. 6. 15:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
a bugyidat akarja lerántani.
2020. okt. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Persze :D
2020. okt. 27. 19:19
 13/13 anonim ***** válasza:
Fél remeg ha ránézel..
2020. okt. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!