Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viszonyulhatnak hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viszonyulhatnak hozzám szülei? (lent)

Figyelt kérdés

Egyszer elkezdtek sírni mondta barátnőm mikor kiderült hogy 3 hetes nyaralásra megyünk (ott él)

Valamikor segítettek abban hogy kiengeszteljen engem (megbántott)

Néha meg minden ok nélkül nem engedik sehova illetve elhavaztatja teendőkkel

Meg ilyeneket mond hogy jobban is választhatott volna meg hasonlók (persze nem nekem)

Ha otvagyok tök barátságosak meg jól elbeszélgetünk

Szóval nem értem kedvelnek nem vagy mivan

Összeköltözésbe is bennevannak de azért "mindig akad probléma" (hozzájuk mennék) Nem az hogy hálátlan vagyok kedvelem őket csak nem szeretném ha ottléem alatt utálnának

18/f


2011. aug. 21. 21:51
 1/3 x) ***** válasza:
Valószínűleg nem igazán tetszik nekik maga a helyzet... mármint hogy a lányuknak barátja van. De azért egész jól meg tudják játszani hogy milyen kedves és jó emberek. Volt barátomnak is ilyenek voltak a szülei, tudtam hogy nem bírnak de azért nyalták a seggemet nehogy véletlenül rossz embernek tűnjenek.. el kellene érned hogy ha nem is rajonganak érted azért megbízzanak benned. legyél velük mindig udvarias, ha el akarod vinni valahova a barátnődet akkor kérdezd meg tőlük hogy nem lenne-e probléma. Tudom hogy kissé gyerekes meg régimódi módszer de talán segít. Mutasd meg nekik, hogy szereted a lányukat.
2011. aug. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszi Megpróbálom
2011. aug. 21. 22:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem itt pont a régimódi módszerek jönnek be. Nem tudom mennyi idősek a szülők, de a kicsit idősebb korosztály már az új hajdivatokat sem tudják elfogadni (csak példa volt). Szerintük az a jó és tökéletes ami az ő fiatalságukban volt elfogadott. ÉN is voltam hasonló helyzetben nekem pont ezek a dolgok jöttek be, úgy csináltam mindent, hogy "bezzeg a mi időnkben". Remélem érted és segítettem.

20/F

2011. aug. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!