Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Három hónapja összejöttem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három hónapja összejöttem egy férfival egy helyen dolgozunk de már nem válaszol és nem hìv vissza.mit tegyek?

Figyelt kérdés
Munkahely
2020. okt. 6. 20:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Buta a fickó. Ha valami, nem jó, legalább mondaná, írná meg.

Engedd el. Ennek vége.

2020. okt. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Ma tudtam vele néhány szót váltani.Meghalt az unokatestvére .(😟most senkivel nem akart beszélni.

Részvételem nyilvánítottam mondtam, hogy rendben van nyugodjon meg.

2020. okt. 7. 20:32
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Perszeeee! Mekkora egy kamu semmi szöveg. Ugye bevetted?
2020. okt. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha holnap mást ölelget, akkor az azért lesz, mert lelki támaszra vágyik, és ha féltékeny mersz lenni, akkor beteg az agyad?!... Tipikus jellemtelen f... sz.
2020. okt. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Szerintem halállal senki nem viccelődik.Meg amúgyis miért találna ki ilyesmit .Annál én jobban ismerem komoly családcentrikus ember 17 éve diabetologián van.Biztos ha nem akarna engem már szólt volna.meg lehet érteni az ilyet.
2020. okt. 8. 22:06
 16/16 anonim ***** válasza:

Ne is haragudj, de szerintem nálad most lila köd van, és bármit is mondunk, te akkor is a pasinak fogsz hinni. Simán be lehet kamuzni, hogy XY ismerős halála miatt depis, de gondolj bele, hogy ha az embernél ilyen történik, akkor valakinek biztos kipanaszkodja magát, nem befordul.

Egyébként nekem volt olyan párom, aki simán bekamuzta, hogy meghalt az anyja, és milliókat örökölt utána csak, hogy menőbbnek tűnjön.

Gondolom csalja az asszonyt veled, akkor miben családcentrikus? Amúgy van ismerettségem egészségügyben, és ott vannak a legnagyobb Kaszanova pasik, tudok olyanról aki úgy befűzte az egyik nővért, hogy az fél évig azt sem tudta, hogy a pasi nős. De persze mellette még többet is fűzött.

2020. okt. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!