Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vállalják fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vállalják fel, hogy kapcsolatban? Akik nem teszik ki vélhetően nem is gondolják komolyan azzal az illetővel?

Figyelt kérdés

Van egy pasas akit szakmai segítség miatt ajánlottak egyébként mindennap együtt buszozunk. Van jegyese nemrég jegyezte el a csajt. Erre egy közös ismerősünk mondta, hogy én nagyon tetszek neki.


Eléggé meglepődtem hiszen jegyese van,de fbn meg egyedülálló. Mondta ismerős, hogy rég halott nekik a kapcsolatuk de kisírta a nő az eljegyzést.


Tudom ez ovis dolog. De azért mégis 2020-at írunk szerintem már " illik" megjelölni a párom. Jelzem, hogy foglalt vagyok és azt is hogy ki a szerelmem.



2020. okt. 6. 21:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
90%

" csak tudod ha már valakinek van kapcsolata " illik" felvállalni."


AZ ismerősök tudják. Másra nem tartozik. Én kéthetente ha egyszer belépek Facéra és semmi ilyent nem osztok meg, és rengeteg ismerősöm sem. Mi az az FB? Kötelező talán? Mindenki fel van háborodva, ha valaki be akar tolakodni a magánszférűájába, erre önként minden tmegosztanak a világgal. Normális ez szerointed?

2020. okt. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
72%
Aztakú**rvaélet
2020. okt. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
79%

Tényleg dedos szint, illene felnőni és talán nem elhinni a keveréseket sem.

Nekem sincs kint, hogy kivel vagyok kapcsolatban és? Faceja sincs, pár kép van és ennyi.

Körülöttem lévő emberek tudják, hogy van párom és ennyi.

N

2020. okt. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan, hogy illik kitenni. Inkább olyan, hogy nem illik egyedülálló felirattal szerepelni, ha nem az.
2020. okt. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
46%
Nekünk van ismink ahol ugyanez a szitu.A pasi fűvel fával csalja,és épp emiatt nincs feltüntetve a kapcsolatban ....
2020. okt. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
85%

Nekem ez nem számít. Én élőben élek, facebookra semmi érdemi információt nem teszek fel, mert minek.

A felvállalás nem azt jelenti, hogy átíron a kapcsolati státuszt.

2020. okt. 7. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
56%
Arra nem gondoltál, hogy ez a bizonyos közös ismerős csak kavarja a xart?
2020. okt. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
16%
Sokan azzal nyugtatnak magukat ,hogy nem számít ,hogy idegenek előtt is fel van vállalva vagy sem.Dr ha egyszer valaki kapcsolatban van miért nem jelöli meg?🙄😬Kedvencem ahol még közös fotó sincs,és tudom mennyi nővel kavar a csávó....
2020. okt. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi házasok vagyunk és mindkettőnknek le van titkosítva a kapcsolati státusz, soha nem voltunk egymásnak bejelölve. Ezek szerint akkor nem is vagyunk együtt, az elmúlt 10 évet hazugságban éltem :DDD
2020. okt. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy 2020 van, de most komolyan és akinek nincs fb? Az nem gondolhatja komolyan? Bár igaz az nem is létezik. Ezt nem gonoszkodás képpen írtam mégha annak is jön le, de ezt másképp nem lehet. Attól mert valaki nem rakja ki, mert mondjuk úgy érzi senkinek nincs köze a magán életéhez (teszem hozzá jogosan) attól még ugyan úgy szeretheti a párját és attól még nyilván a családja, a barátai előtt igen is felvállalja. Csak nem vágja ki közszemlére, kiordítva a vakvilágba hogy együtt vannak. Akinek kell az tudja, aki meg később kerül az ismerettségi körbe akkor az megtudja később és ennyi. Másik az, hogy felnőtt ember ilyenen nem akad fent. Így egy percig sem fogja azt érezni, hogy nem veszik komolyan.
2020. okt. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!