Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vállalják fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vállalják fel, hogy kapcsolatban? Akik nem teszik ki vélhetően nem is gondolják komolyan azzal az illetővel?

Figyelt kérdés

Van egy pasas akit szakmai segítség miatt ajánlottak egyébként mindennap együtt buszozunk. Van jegyese nemrég jegyezte el a csajt. Erre egy közös ismerősünk mondta, hogy én nagyon tetszek neki.


Eléggé meglepődtem hiszen jegyese van,de fbn meg egyedülálló. Mondta ismerős, hogy rég halott nekik a kapcsolatuk de kisírta a nő az eljegyzést.


Tudom ez ovis dolog. De azért mégis 2020-at írunk szerintem már " illik" megjelölni a párom. Jelzem, hogy foglalt vagyok és azt is hogy ki a szerelmem.



2020. okt. 6. 21:08
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Jogos vêgis sógor is csalja nővérem... Ott lézeng badoon pedig kapcsolatban vannak.


Csak legalább félrelépésnél ott van, hogy tudomása van róla, mert látja.


Nem nem kötelező a fbn megosztani semmit meg rajta lenni, én se használom csak marketplace miatt minden levan nekem tilva úgy h az ismerősök se látnak lófszt se

2020. okt. 7. 13:00
 22/24 anonim ***** válasza:
72%

"Miért nem vállalják fel, hogy kapcsolatban?"


Titokban taláékoztok? Letagad a családja, barátai előtt? Ha nem, akkor felvállalt.

2020. okt. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
25%
Mert így könnyebben lehet csajozni Tapasztalat.
2020. okt. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Szerintem is... Nyílván van itt 1-2 kivétel akik írták de az tök más dolog.

Meg az 1 dolog hogy találkozok a családdal meg a barátokkal... De akikkel kavargat az meg épp nem tud rólam... Mert látni se látja

2020. okt. 8. 17:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!