Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik itt ismerkedtek meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt ismerkedtek meg, majd vége lett, nem rossz így használni az oldalt utána?

Figyelt kérdés
Főleg annak akit elhagytak, nem aki szakított. Hogy tudod, hogy itt van a másik is valahol. Valamelyik kérdés, valamelyik válasz mögött.

2020. okt. 7. 06:16
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Remgetegszer hittem azt hogy ő az, kesőbbi kommemtétben pedig kidert hogy nem. És rengeteg kérdésről én is azt hiszem hogy én írtam ki, közben pedig nem. Úgyhogy ezt nagyon nehéz belőni. Nameg azóta más a barátom így a figyelmem is másra terelődik.
2020. okt. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy a facebookon leveszed a követését, és már nem is látod. Nem jut eszedbe folyton. Itt viszont nem teheted, így az van amit az első írt, hogy állandóan eszedbe jut, mert azt hiszed ő írt.
2020. okt. 7. 06:29
 3/10 anonim válasza:
100%
Nálam is ugyanez volt, mint az egyesnél szóról-szóra.
2020. okt. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noren1989 ***** válasza:
100%

Igazàból egyideig minden elköltözős, de még szeretem a pasimat kérdés mögött exemet làttam, kb fél évig tartott.


Aztàn lenyugodtam, kizártam a gondolataimból szép lassan, és màra vígan osztom itt az ökörséget.

2020. okt. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Minek? Van máááásik!
2020. okt. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én néha reménykedem, hogy belefutok.
2020. okt. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Néha kissé frusztrál. De ennyi, majd elengedem, ha eltelik egy kis idő.
2020. okt. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Zavar ha látom egy válaszát, vagy övének hitt választ, de ha napokig nem látom, az is zavar. Ha privátot kapok, reménykedek nem ő írt véletlen, mikor kiderül, hogy nem, akkor nagyon sajnálom.
2020. okt. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, hogy beszélgettünk, ismerkedtünk, aztán nyom nélkül eltűntek, úgy, hogy erre semmilyen okot sem adtam. Az egyik "kedves" hölgy jól beletaposott a lelkembe, mert vele nagyon sok és hosszú üzenetet váltottunk, és azt hittem, hogy ő végre más lesz. Aztán amikor át akartunk térni privátabb oldalakon való beszélgetésre, elszelelt. Ilyenkor azért szeretném, ha tudná, hogy mennyire megbántott, és elgondolkodna pár dolgon. Egyébként viszont más szempontból nem érdekel, hogy esetleg ki lehet egy-egy hozzászólás mögött. Úgy érzem, ha ők szarba vettek engem, akkor nem érnek annyit, hogy izgassam magam miattuk, ők állították ki magukról a szegénységi bizonyítványt.
2020. dec. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Noren1989 ***** válasza:
#9,asszem a Kérdező nem erre gondolt.
2020. dec. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!