Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Agybeteg a csaj vagy mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agybeteg a csaj vagy mi?

Figyelt kérdés

Nem jöttem vele össze, csak szexelgettünk. Ő komoly kapcsolatot akart, én is. De pár hét után rájöttem, hogy nem ő kell nekem, de ennek ellenére még megdugtam párszor, mert rohadt jó volt az ágyban.

A csaj most ál profilokról irogat nekem.


2020. okt. 11. 18:14
1 2
 11/19 Hellmano ***** válasza:
97%
Most komolyan vettétek ezt a kérdést? Nézzétek meg a válaszait a kérdezőnek, tipikus figura, akinek az életben nem jut punci és itt játssza emiatt a nőgyűlölőt meg haragszik mindenre...hogy közben kitalálja ő a nagy menő :D
2020. okt. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
96%
Mekkora kamu!😃 Ha igaz lenne visszaírnál neki hogy fejezze be ez ilyen egyszerű. Ha még kérdést is kiírsz róla akkor meg csak érdekel. Sehogy sem áll össze a kitalációd.
2020. okt. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nyilván tagadja, hogy ő volt.
2020. okt. 11. 19:16
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kérdésekben az a jó, hogy pont azt bizonyítja, hogy minden férfi egy szemét állat, a szex a nő megalázása, és jobb, ha esküvő után fekszik le a nő először, az a tuti. Nyugodtan tessék csak tornáztatni ezeket, akár évekig is kaparjanak, mire puncihoz jutnak. 😂😂😂😂😂
2020. okt. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
47%
Francnak dugsz meg olyan nőt, akit ilyen szinten nem ismersz?
2020. okt. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
72%
Miket írogat? Amúgy gáz, nem a te nőd panaszkodott itt nemrég a csoportban? Lehet téged akarnak megleckéztetni :D vigyázz azért :D
2020. okt. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas vagy. Nem a csaj agybeteg, hanem te. Jobban is járt, hogy nem lett komolyabb veled, már ha nem kamu, mert olyan alpári stílusban írogatsz, hogy csoda, ha egyáltalán megtalál téged meg a párcentis kukacod valami nőnemű.
2020. okt. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
80%
Én ezt kudarcként éltem meg. Ráadásul egy nagyon nehéz időszakban. Bizni kezdtem és egy ez nagyon rosszul esett, hogy csak kipróbált...
2020. okt. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Neked meg a föld alatt lenne a helyed...
2020. okt. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!