Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik inkább egyedül vannak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik inkább egyedül vannak! Hány kapcsolat után jöttetek rá hogy jobb egyedül mint kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem volt túl sok kapcsolatom, de egyik sem volt problémamentes. Mindig volt valami gond a partnerrel. Egy idő után elkezdtem gondolkodni, lehet nem is való nekem a párkapcsolat, s jobb ha egyedül folytatom.

Mit gondoltok?


F32


2020. okt. 11. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
0
2020. okt. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
7 utàn dobtam be a törcsit.
2020. okt. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1
2020. okt. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Addig kerestem mig meg nem találtam az ideálisat
2020. okt. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem jobb egyedül, de egyedül is jó. Én nem teszek különbséget, a megfelelő emberrel ugyanolyan jó kapcsolatban lenni, mint a megfelelő mentalitással egyedül.


Volt egy hosszabb kihagyásom kapcsolatilag, mikor több évig egyedül voltam 4-5 kapcsolat után. Aztán lett párom különösebb gond nélkül és semmivel nem éreztem magam jobban (ebben pedig semmi degradáló nincs).

2020. okt. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó egyedül, de jobb mint egy sz.r kapcsolatban "csak azért hogy legyen". Ha eleve így vágsz bele akkor borítékolható a kudarc. Szóval inkább olyan kapcsolatba vágj bele ahol egy hullámhosszon vagytok fejben és érzelmileg is. Akkor nem merül fel ilyen kérdés. Tedd már a szívedre a kezed, mit szeretnél jobban úgy őszintén? Nem inkább ez utóbbit?!
2020. okt. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdemben nem is nagyon volt kapcsolatom, egyszerűen csak beláttam, hogy ugyan rossz egyedül, de amilyen férfiak (és velük kapcsolatok) "jutnának" nekem, azoknál még a frusztráló, meg- és elkeserítő kényszerszingliség is jobb egy fokkal.
2020. okt. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!