Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit szólnátok, ha olyan lenne az élet, mint a Szolgálólány meséje című sorozatban?

Figyelt kérdés
Örülnétek, hogy uralkodhattok a nőkön, mi?

2020. okt. 11. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én ennek nagyon nem örülnék. Olyan kapcsolatot szeretnék ahol egyenlő fél a barátnőm, nem pedig egy "szolga". Bár nem tudom pontosan miről is szól a sorozat csak nagyon felületesen, de olyat semmiképpen sem szeretnék.
2020. okt. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem örülnék annak, ha a világot aberráltak működtetnék. Nincsenek komplexusaim. Jóformán örülhetünk, hogy kiláballunk lassan végre abból a sok nonszensz szarból, amit a középkor hozott magával, inkább arra kellene gyúrni, hogy a minden logikát nélkülöző embertársaink kihaljanak, nem pedig táptalajt biztosítani nekik.
2020. okt. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megszöktetném anyámat meg a nővéremet, és lázadást szítanék a szabad szerelem nevében.
2020. okt. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Kerítenék jó pár AK-t, PKM-et, meg RPG-t, aztán ide nekem az oroszlánt is. :))) Na jó, jöhet pár Maljutka is kilövőállvánnyal. :D De hogy azok a militáns valláskárosultak utána mondják el az utolsó imáikat, az hóttziher. Isten megbocsát. Én nem fogok.
2020. okt. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a világ egy nagyon szűk uralkodó rétegen kívül mindenkinek pokol, legyen férfi vagy nő.


Sőt, valójában az a szűk uralkodó réteg is félelemben él, és nem teheti amit akar, egy tipikus diktatúra, ahol bárki, bármikor mindent elveszíthet, így aztán csak látszólag van fent és lent.

2020. okt. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék amerikai lenni. Semmilyen körítéssel.
2020. okt. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!