Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti összejönnétek egy olyan lánnyal, aki az egészséges, kiegyensúlyozott élet “megszállottja”?

Figyelt kérdés

Mondok peldakat:


-mindig egeszseges eteleket eszik, szeret sutni, fozni, de ha elmennetek etterembe, akkor a mcdonalds es tarsai nem lennenek opciok


-heti 6 nap tornazik/fut/jogazik, valamelyiket az egyik kozul


-nagyon sok onfejleszto, motivacios konyvet olvas, vagy filmet nez


-sokszor medital


-nala alap, hogy minden rendben legyen, es hogy egy kiegyensulyozottak legyenek a dolgok.

Mondok peldat: nincs olyan, hogy a kanapen bezabalsz egy szendvicset, hanem asztalhoz kell ulnod. Pl. vacsorahoz igyekszik szepen megtalalni, gyertyat gyujtani, zenet betenni, es szepen egymassal szemben leulve kell etkeznetek (ugy mint egy etteremben szokas)


-nem szeretne ha otthon chipsek, meg egyeb “szemét” kajak lennenek


-mindennap takarit, mindennek csillognia-villognia kell

Ilyesmi peldakra gondolok.


Mennyire jo vagy rossz, ha egy lany ilyen?


2020. szept. 6. 10:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Egy bizonyos szintig jó, utána már idegesítő. Legalábbis számomra. (Ez nekem már az lenne.)


F

2020. szept. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Addig jó lenne, amíg nem kezdene engem is beszabályozni.

Megeszem az egészséges kajáit, de ne tiltsa le a chips-emet. És ne akarja, hogy járjak futni, meg hasonlók.

2020. szept. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha hasonló vagy. Ebben a szituációban az ellentétek nem vonzzák egymást.
2020. szept. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Az egészséges táplálkozás és sport számomra is fontos, de a kérdésedben szereplő nő számomra kissé betegesnek tűnik, úgyhogy kösz, nem.
2020. szept. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%
Pff... Hát ez női szemmel nézve is vállalhatatlan. Olyan merev vagy, mint egy karó. Még egy savanyú citrom is eszembe jutott, ahogyan olvastam a leírást.
2020. szept. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
Ő amúgy nem dolgozik? Vagy mikor van erre ideje?
2020. szept. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
17%
6# Miert, neked melo mellett csak kanapen csipszezni van idod, vagy mi? Akkor valamit eleg szarul csinalsz.
2020. szept. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
5. Osztom
2020. szept. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég hamar eleged lenne ebből. Kivéve ha fel nem zárkózol mellette. Persze fontos az egészséges életmód, de már így olvasva, kicsit kényszerbetegnek tűnik. Valószínű hogy sok vitátok adódna belőle.
2020. szept. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem. Én is sportolok, viszont eszem mellé jókat, jó az alakom is, br nem testépítő versenyforma, hanem sportos alak, van valamennyi zsír de izom is bőven. Szerintem ha valaki megszállott az olyan idegesítő, mint aki semmit se foglalkozik vele.
2020. szept. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!