Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen férfiró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen férfiról? Kort is

Figyelt kérdés
Mit gondoltok az olyan férfiről aki a élettársa mellett csajozik. Szerintetek gáz az ilyen? Férfiak véleményére is kíváncsi vagyok

2020. okt. 14. 01:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
27/n, szerintem ez nagyon gáz.
2020. okt. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy nem korrekt - ilyen lesz mással is. Inkább zárja le az ami nem működik.
2020. okt. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
30/F - És csatlakozom az előttem szólókhoz.
2020. okt. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen mindegy a nem, vagy a kor. Csajozzon, ha nyitott kapcsolatban él, amennyiben nem, akkor felesleges a párkapcsolat. Mindketten boldogabbak lesztek külön!
2020. okt. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenki szerint iszonyat gáz.
2020. okt. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

Nyitott kapcsolatban okés.

22F

2020. okt. 14. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon szánalmas szerintem. 39F
2020. okt. 14. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztó! Az exem pont ezt csinálta és még most is. Pedig sikerült találnia egy nagyon normális nőt maga mellé.

33, N

2020. okt. 14. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%

Mit értünk azon, hogy "csajozik"?

Más nőkkel kefél? Vagy randizgat? Vagy neten ismerkedik? Az nagyon nem korrekt dolog.


De ha mondjuk csak azt, hogy nagyon lightosan, kb. így játékból flörtölget, pl. eladónőkkel, kolléganőkkel, azzal szerintem nincs semmi baj, vannak ilyen típusú emberek, akik ösztönösen ilyenek, nőben is, férfiban is.

Én is ilyen vagyok.

Komoly kapcsolatban vagyok, szeretem a barátnőmet, sose csalnám meg, és nem is hagynám ott más nőért. De ez a játékos, nagyon laza, incselkedős flörtölgetés a személyiségem integráns része. De ezt pontosan tudja a barátnőm is, a körülöttem lévő nők is, és nem is veszik komolyan.

2020. okt. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%
Tudod ez megint csak nézőpont kérdése. Ha megkapna otthon mindent, valószínűleg nem csajozna. Az ilyen mindig azért van, mert nincs meg otthon a teljes kielégülés, minden téren.Valószínű, hogy a szexuális kielégülése otthon nem teljes. Vagy nem hajlandó a párja valamire, vagy nem is beszélt róla, és ezért elsiklanak a dolgok. Biztosan le leszek pontozva, de hidd el, ilyenkor nem mindig a férfi a hibás. Ha jóllaktál, nem akarsz többet enni. Ha nem, akkor még éhes vagy, és enni akarsz. Ennyire egyszerű a dolog.
2020. okt. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!