Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom lovaggá vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom lovaggá vagy herceggé tenni a párom?

Figyelt kérdés
Sokszor megkapom, hogy ha nőként azt akarom hogy hercegnőként bánjanak velem, akkor viselkedjek is úgy. Meg hogy a férfi akkor válik olyanná, amilyennek szeretném, ha úgy bánok vele meg úgy viselkedem, mintha már olyan lenne. Nekem viszont ez egyáltalán nem jön össze, sőt egyre rosszabb... És tudni szeretném hogy hol rontottam el.
2020. okt. 15. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Odaadással és azzal hogy szereted. Hercegnőjeként szintén akkor fog kezelni ha szeret.
2020. okt. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Ez most komoly kérdés?
2020. okt. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Akkor ha néha le se lehet vakarni mert folyton ölel, puszil, babusgat, stb, néha meg úgy beszél velem mint én a kutyával se, akkor nem szeret eléggé?


Igen, komoly kérdés.

2020. okt. 15. 13:29
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi bőven elég: [link]
2020. okt. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem légy vele kedves és megértő. Milyen helyzetekben bunkó veled? Lehetséges, hogy néha te is kedves vagy vele, néha meg nem. [link]

Ezt a könyvet javaslom

2020. okt. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Nézd, én hercegnő vagyok. De tényleg. :-) Volt már, hogy utcán vadidegenek beszóltak meg hozzám nyúltak volna, mert taplók mindenhol vannak, de az ismeretségi körömben és a kapcsolataimban eddig mindig hercegnőként bántak velem. Minden férfi, aki ismer, tisztelettel kezel és úgy is beszél rólam. Nem vagyok szép, nem vagyok különösebben szexi vagy ilyesmi.

Ezek a dolgok belülről jönnek. Kevés férfinek kellettem eddig kapcsolatra, de akinek nem, az is mind kedvesnek, kellemesnek, nőiesnek tart. (Van, aki szerint sznob vagyok. Ő dolga, én nem fogom telesírni a kispárnámat miatta).


Ez egy két komponensű dolog. Én is tisztelettel bánok az emberekkel, kedves vagyok, udvarias, művelt. Fontos, hogy intelligensen tudj megnyilatkozni, tájékozott legyél és legyen önbizalmad. De ne légy pökhendi. Ha tudok valamit, nem dörgölöm másnak az orra alá, ha nem tudok valamit, azt beismerem. Érdeklődő vagyok, kérdezek.


Cserébe velem is normálisan viselkednek, nem oktatnak ki többnyire, hanem segítenek, vagy kérdeznek. Az esetlegesen felmerülő kioktató vagy bántó viselkedést hűvösen, nyugodtan kezelem. Nem engedem hogy átgázoljanak rajtam, de nem keresem a konfliktust.


Párkapcsolat: Én soha nem beszéltem senkivel csúnyán, lekezelően. És ezt nem is tűröm el mástól sem. Ha ilyennek jelét látom, azt azonnal, csírájában elfojtom. Mi a gond, gyere, beszéljük meg, ne hisztizz. Ennyit kell mondani annak a férfinak aki éppen nem kezel téged normálisan, hanem beszólogat stb.

A férfiak többnyire szeretik ha a józan eszükre próbálnak hatni. Szeretnek logikus lénynek látszani, és egy részük tényleg az, amelyik meg nem, az különösen szeretne ilyennek tűnni. Szóval jól lehet kezelni velük a konfliktusokat, ha nem egy nárcisztikus egyeddel találkozol, attól viszont menekülj.

Fontos, hogy mindig azt várd el, amit adsz. És azt add, amit elvársz.Ha szeretetet, kedvességet, türelmet vársz el, azt add. Ha nem kapod meg, szembesítsd az illetőt ezzel, ha nem változik a dolog, azonnal lapát. Ha valaki csúnyán beszél veled: ne hagyd. Halál nyugodtan csak annyit kell mondanod: én nem így beszélek veled. Ennyi. Dolgozza fel. Ha nem teszi: lapát. De értelmes ember hidd el, el fog gondolkodni rajta. Utána nem csinálom a cirkuszt, nincs játszmázás, nem kell térden állva bocsánatot kérnie. De bánjon velem normálisan, ha nem teszi, elveszít. Ha értékes vagyok neki, nem akar elveszíteni, ha nem érdekli ez, sosem kellettem neki igazán.

2020. okt. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
A feleségemből királynét csináltam.
2020. okt. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Személyiség zavaros lehetséges..
2020. okt. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mind hasznos.
2020. okt. 15. 15:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Lovaggá: ütni kellene.
2020. okt. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!