Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes házas férfi szerető....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes házas férfi szerető. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Harmadik éve tart a kapcsolatunk. Eddig azt hittem neki is csak a szexről szól ez a történet, azt hittem otthon minden rendben a feleségével, nekem csak kamuzik, és így is kezeltem a szituációt. Nálam 24 évvel idősebb, de nagyon jól tartja magát.

Az igazság valójában az, hogy otthon nem kap egy jó szót se, sem emberileg, sem mint férfi abszolút semmibe veszi a felesége. Nem tudom mi az oka, de így van. Elválni a gyerekek, illetve a közös vállalkozások miatt nem tud, nem is akar.

A szexben NAGYON jó (legalábbis velem). Én imádok vele ágyban lenni. Mint ember is kedvelem, felnézek rá, rengeteget hülyéskedünk, nevetünk és látom a mindennapi gondjai mellett boldoggá teszi a törődés, amit tőlem kap. Csillognak a szemei ha velem van.

Őszintén imádok vele az ágyban lenni, de nekem mint társ nem opció. Nem akarok éveket rá pazarolni. Ezt nem érti meg, vagy úgy csinál, mintha nem értené meg, én meg nem tudom mit csináljak.

A gondolat, hogy belemegy abba, hogy csak szex van köztünk és én mellette tudok ismerkedni a szemében elképzelhetetlen, abszolút nem opció.

Elválni vagy velem élni sosem fog, és őszintén nem is szeretném.


2020. okt. 16. 05:19
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

"Őszintén imádok vele az ágyban lenni, de nekem mint társ nem opció. Nem akarok éveket rá pazarolni. Ezt nem érti meg, vagy úgy csinál, mintha nem értené meg, én meg nem tudom mit csináljak.


A gondolat, hogy belemegy abba, hogy csak szex van köztünk és én mellette tudok ismerkedni a szemében elképzelhetetlen, abszolút nem opció.


Elválni vagy velem élni sosem fog, és őszintén nem is szeretném."


Akkor ennek annyi!

2020. okt. 16. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a csudába.
2020. okt. 16. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Költözz hozzájuk!
2020. okt. 16. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Dobd a pasit keress mást de normális kapcsolatra, ne megcsalás miatt.
2020. okt. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus szexkapcsolati zsákutca. Amikor elkezded, nem tudod, milyen hosszú. Te most értél a végére...

Ergo most kell abbahagyni.

2020. okt. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kidobod, amihez nem kell a beleegyezése, vagy éveket pazarolsz rá az életedből. Ebből lehet választani.
2020. okt. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
nálad a nyerő kártya, tulajdonképpen azt csinálsz vele amit akarsz. 24 évvel fiatalabb hamvas kis fiatal vagy neki, nem korlátozhat. Ez a pasi csimpaszkodik beléd, most szakíts mielőtt megismernél valakit, mert lehet hogy elborul ettől az agya és őgy jársz, mint a lesavazott nő meg a megvert bernadett és lehet a tvben látunk majd viszont téged is. Szakíts és hagyj egy ne tartsd vele a kapcsit egyáltalán, fél év alatt megtalálja az útját nélküled is, de ha most bepasizol mellette ki tudja mit váltasz ki belőle...
2020. okt. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
81%

"A gondolat, hogy belemegy abba, hogy csak szex van köztünk és én mellette tudok ismerkedni a szemében elképzelhetetlen, abszolút nem opció."

Majd csak rájössz, hogy valójában nem szerelmes, hanem egy önző féreg, aki csak magának akar jót...

2020. okt. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Neked ez oké, hogy még tovább szexeltek, de közben te elkezdesz ismerkedni? Miért? Miért nem szakítasz vele teljesen és utána kezdesz el ismerkedni?
2020. okt. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
70%
Ezek utan csida hogy otthon nem kap egy jó szót sem!? Kidtudja mióta csinálja ezt? Most te vsgy porondon R1bancka.
2020. okt. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!