Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elviselni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elviselni, hogy a házas szerelmetek a házastársával is lefekszik mikor tőletek hazamegy?

Figyelt kérdés

2015. okt. 22. 14:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
80%
Úgy, hogy felköpsz a levegőbe, majd aláállsz.
2015. okt. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
65%
Úgy lehet elviselni, hogy az ember nem kezd házas emberrel...Akkor nincs ilyen probléma. Minek vagy vele, ha ez zavar?
2015. okt. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
80%

Sok logikai ellentét van ebbe.

Szerelmet kialakítani felesleges ha te csak sexre kellessz és nem veled terveznek.

Ha nem így van, miért megy haza?

Etc.

Válaszolva, ahogy bármi mást is. Who the fckn cares?

2015. okt. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
24%

Ez csak 1950-60 körül volt kérdés!

Akkor az emberek nagyobb része még hűséges volt.

Ha jó volt a szex, ha nem!

Ma pedig mindenki félrekefél, ha jó a szex otthon, ha nem! Én csak tudom! Sosem elég!

2015. okt. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem igy szokott müködni, ha valaki a házastársát csalja akkor ott a házassági kapcsolatban valami nem jól müködik, legtöbbször már el is hidegültek egymástól és sokszor bármennyire a 3.-at okolják. De általában először a házasság romlik meg, és utána kerül képbe egy külső társ. Hogy miért? Szerintem azért mert a szerelmen és a házastársi szexen kivül más is összetarthat két embert, sokszor a közös lakás, 2-3 kisgyerek, nagyszülők és akkor sokan élnek egy rossz házasságban de nevelik a gyerekeket, mert fontos hogy a gyereknek legyen otthona stb.. Ha meg nem igy van, akkor meg aki megcsalja a házastársát az hazudik a barátnőjének, vagy barátjának, általában azt mondja hogy kibirhatatlan a házastársa de most nem tud elválni stb.stb.. legalábbis az én ismerőseim mind ilyen szituációkról meséltek. Tehát a szeretőnek ugy van feltüntetve az egész, h
2015. okt. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
86%

"Ez csak 1950-60 körül volt kérdés!

Akkor az emberek nagyobb része még hűséges volt."


Ki hitette el veled ezt a marhaságot? :D A 60-as években házasodott ismerőseim nem ezt mesélik. Éppen csak fűvel, meg fával csalta egymást az emberek nagyobb része.

2015. okt. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
44%
Meg van pofad kiirni egy ilyen kerdest?
2015. okt. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
76%
Ha velem kikezdene egy házas férfi, aki amúgy vonz is, akkor annyit mondanék neki, hogy válasszon, mert nem osztozok. Ha a felesége mellett akar maradni, én ne kelljek pótléknak, ha engem akar, akkor meg előbb zárja le a házasságát, amiben ezek szerint nem boldog.
2015. okt. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
41%

Kedves 6-os!

Kisunokám!

Én akkor már éltem, és nem azt mondtam hogy akkor nem volt félrekefélés! Az arányok változtak nagyot, és az hogy minden szarért a más ágyában kötnek ki az emberek!

De kefélni pl. én is imádok!

Hol itt, hol ott!

Ez egy ilyen világ!

2015. okt. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
40%
9-es, 40 év körüli unokáid vannak? Akkor 80-90 év körüli lehetsz. Hűha! Gratulálok a sok keféléshez hol itt, hol ott! Ász vagy! ;)
2015. okt. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!