Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes házas férfi szerető....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes házas férfi szerető. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Harmadik éve tart a kapcsolatunk. Eddig azt hittem neki is csak a szexről szól ez a történet, azt hittem otthon minden rendben a feleségével, nekem csak kamuzik, és így is kezeltem a szituációt. Nálam 24 évvel idősebb, de nagyon jól tartja magát.

Az igazság valójában az, hogy otthon nem kap egy jó szót se, sem emberileg, sem mint férfi abszolút semmibe veszi a felesége. Nem tudom mi az oka, de így van. Elválni a gyerekek, illetve a közös vállalkozások miatt nem tud, nem is akar.

A szexben NAGYON jó (legalábbis velem). Én imádok vele ágyban lenni. Mint ember is kedvelem, felnézek rá, rengeteget hülyéskedünk, nevetünk és látom a mindennapi gondjai mellett boldoggá teszi a törődés, amit tőlem kap. Csillognak a szemei ha velem van.

Őszintén imádok vele az ágyban lenni, de nekem mint társ nem opció. Nem akarok éveket rá pazarolni. Ezt nem érti meg, vagy úgy csinál, mintha nem értené meg, én meg nem tudom mit csináljak.

A gondolat, hogy belemegy abba, hogy csak szex van köztünk és én mellette tudok ismerkedni a szemében elképzelhetetlen, abszolút nem opció.

Elválni vagy velem élni sosem fog, és őszintén nem is szeretném.


2020. okt. 16. 05:19
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
és minek kell neked vibrátor? mert kerestél a telon
2020. nov. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Szánalmas mindig kiemelni. Modern vibrátorok vannak már, azzal helyettesíthetőek az együttlétek gondolom én, amíg mást nem találsz.
2020. nov. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
34%
faszhiányis ember vagym remélem megkapod a büntetésédet, miért nem mennek börötönbe a félrelépők? családot szézudoló tini picsa vagy kinek viszket oda lent anyi eszed van mint egy dőglött lónaj vagy még anyinak sem
2020. nov. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
64%
hányingerem van mindenkitől aki szerető, ha szerelmes vagy belé oké, de sexkapcsolatnak mi az értelme? egy 20 éves se marad öröké 20 éves, csak apasik fejébe talán ez van berögzülve, elhizott feleség, fiatal csinos nő
2020. nov. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Hagyd el. Teljesen ki fogod csinálni még a végén valamit elkövet bánatában. Ellened vagy maga ellen.
2021. jan. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
tudom ki vagy apm szeretője eskü feljelentelek ennyi
2021. jan. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Fiatal éveit miért pazarolja valaki egy ilyenre, nem tudom.
2021. jan. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
utolsó hányok de tényleg engem felbosszant hogy a pasik hűtlen típusuk és 0 fiatal picsák miatt lesznek kurvák
2021. jan. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Minden ilyen dologhoz két fél kell. Gondolom - mint ahogy kérdésből is látszik - előre nem tisztázzák le a dolgokat, hapsi meg kamuzgat, stb.
2021. jan. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!